Ana Violeta

Skaros modelio autorė, numezgusi savąją versiją iš panašių spalvų derinio, skiria ją sezono kaitos laikui, kuriai įkvėpimą tekstūriniams raštams ir spalvoms radusi rudeniškoje gamtoje. Viskas, matyt, priklauso nuo vaizdo už lango ir nuotaikos – sutinku su sezono kaita, bet tokie gaivūs ir švarūs vaizdai man labai garsiai šaukia: “Pavasaris!”.

Šiltas sezonas man atgaivina žiemos pogulio primigusią meilę vąšeliui, todėl visuomet esu labai dėkinga Kristinai už stilingus ir įkvepiančius nėrinius, nėra jų daug, lyginant su virbaliniais projektais, ką čia slėpti… Iki tuniso vąšelio, kuriuo nerta ši skara, aš dar nepriaugau (bet vilties niekada neprarandu 😉 ), bet tiek jo, tiek paprasto lenktas galas man visuomet yra užtikrintas ženklas, kad vasara ne už kalnų;). O jos kai kas lauks su laaabai gražia skara :). Šilta – dominuoja vilna, bet abiejų siūlų sudėtyje esantis linas užtikrins ne tik puikų kritimą, modernią išvaizdą, bet ir užuominą į šiltas dienas ;).

Kristinos Bajorienės nerta skara ir nuotraukos. Siūlai – Isager Merilin 0, 1 ir Alb lino 7490, modelis – “Ana Violeta“.

Dryžiukai ar rašteliai?

Sūnus turi megztuką iš Šilto fronto, dukra – Pikto nykštuko mokykla nusispalvinusi, vyras – neišsiskiria su Senąja mokykla (nuotraukos laukiamos 😉 ) ir pagaliau – batsiuvys taip pat su batais! Paskutinė šeimoje, kaip dažnai mamoms atsitinka, bet… svarbu rezultatas :). Išbandžiusi šio siūlo atsparumą vaikiškame gyvenime, jo švelnumą vyriškame, Vilma, drąsiai eksperimentuojanti su įvairiais siūlais ir pluoštais, ir ji neliko abejinga merino mielumui, kuris dar ir taip gražiai margintas…

Tas gražus margumas ir išstūmė modelio pagrindinę idėją – dryžius. Tai yra, ne visai išstūmė, greičiau modifikavo 😉 – apvalią koketę pabrėžiantys dryžiukai čia išliko, tik ne pačios atskirų spalvų dėlioti, o jau kaip siūlo sumanytojas jį išmargino. O išmargino Aitraus vyno spalvomis. Kadangi vyno raudonis yra viena mėgstamiausių VIlmos spalvų nešioti, o gamintojams pavadinimuose naudoti, tai Vilma juokėsi, jog karantino metu jai labai gerai sekėsi su vynu draugauti ;).

Nuo savęs ji pridėjo praktiško ilgio ir universalus prie visko drabužėlis švelniai šildyti ir puošti pasiruošęs.

Nuotraukose Vilma po truputį apsirenginėja, demonstruodama, kaip prie naujienos viskas tinka, fotosesijos metu mes darėme atvirkščiai ;). Ir neatsilaikėme pagundai patikrinti, kas gi čia atsitiko su tuo mielu sniego seniu, prie kurio buvo fotografuota epinė suknelė. Kas kas, pavasaris…

Vilmos Butkutės megztas megztinis iš Schoppel-wolle Life Style 2183magic, modelis – “STRIPES!

Melsvas debesėlis

Isager tvidas yra toks nuostabiai universalus siūlas, kad konkuruoja mano reitingų sąraše su islandiška Plotulopi vilna, o vat jautruolių širdis (ir virbalus, ir spintas) jis užkariauja be konkurencijos – lengvutis, minkštutis, gražiai pūkuotas, subtiliais spurgeliais apsnigtas ir nepaprastai subtilios spalvinės paletės. Toks siūlas tikrai tiks visiems sezonams (kai reikės megztuko, žinoma), o ypač pavasariui, kai atsikračius viršutinių drabužių ir žieminių batų naštos taip norisi jaukumo ir lengvumo, o ir šilumos tuo pačiu ;).

Naujame Jolantos megztuke šis siūlas rado sau super tinkantį įkūnijimą – minimalistinis modelis su subtiliomis ripso detalėmis, pabrėžiančiomis reglano liniją ir menamas šonines siūles, organiškai pereinantis į visus kraštelius. Švaru, stilinga ir labai pavasariškai nuteikia :).

Jolantos Žilinskienės megztas megztukas iš Isager Tweed (Topaz), modelis – “Stone Fields“.

Gražvydės naujas megztukas mamai

Pavasaris – klastų pilnas žavuolis, saulutę įjungia, šiltu vėju plaukus išdraiko, pirmais žiedais pasipuošia. Nė pats nepastebi, kaip pirštinės su kepurėmis namuose “užsimiršta”, striukė pati prasisega – išeidamas pašalas žiūri į šilumos paviliotus žmones ir tyliai sau kikena pavasarinius peršalimus registruodamas… ;).

Pamirškim daugelį dalykų, bet kol su šiltu vilnoniu megztuku neišsiskyrėme, apsauga garantuota. Estiška vilna yra ypatingai čia savo vietoje, nes yra ne tik labai šilta ir graži, bet labai lengva ir plonytė, tokios ir žiemai praėjus į podėlį dėti kartu su šiltais drabužiais ranka nekyla, ji ir vasarą ant plonų marškinėlių ir nuo drėgmės, ir nuo žvarbos, ir nuo vėjo mus saugos…

Gražvydė savo naują megztuką numezgė mamai, jos pačios žodžiais tariant, namuose garderobą atsinaujinti. Nes kokie laikai bebūtų, kokios kelionės atšauktos, kokie darbai į namus beatsikraustytų, garderobui ir jo šeimininkui visada norisi atsinaujinti, o pavasarį, kartu su gamta, ypač!

Gražvydė numezgusi suorganizavo tradicinę fotosesiją Trakuose, kur megztukas… “bandė išplaukti, nepavykus mažumėlę pasisupo, sutiko žirgą… tik raitelis – ups! – mešką pamatęs paspruko. Meškai megztinis buvo per mažas, teks močiutei namuose puikuotis 🙂 . “

“Raštas ir reglano linija iš trečio bandymo – geriausias variantas”.

Gražvydės Norkienės megztas megztukas, nuotraukos ir istorija. Siūlai – Aade Long 8/2 artistic.

Item added to cart.
0 items - 0,00