Apie mus

„Mezgimo zona” gimė iš noro Lietuvoje turėti galimybę įsigyti populiarių visame pasaulyje gamintojų  siūlų bei mezgimo priemonių. Nuolat sekame tendencijas ir stengiamės, kad mūsų lentynas papildytų pačios naujausios kolekcijos. Visko, verto dėmesio, deja, nesurinksim, bet labai rūpinamės kuo gausesniu pasirinkimu pačioms įvairiausioms kūrybinėms idėjoms įgyvendinti. 

Pagrindinis principas renkant prekes parduotuvei yra noras pačioms megzti tais siūlais bei virbalais, todėl kokybė, atsakingas požiūris, unikalus konkrečios šalies produktas, išskirtinė dizainerių kūryba yra pagrindiniai prioritetai.

Jaučiame meilę natūraliems pluoštams, vilnai ypatingai. Ji „Mezgimo zonoje” yra pačių įvairiausių veislių ir kilmės šalių – Portugalijos, Islandijos, Farerų salų, Alpių kalnų, Prancūzijos, Vokietijos, Airijos, Peru, Estijos, Danijos, Japonijos ir Didžiosios Britanijos.

Kojinių mezgimas yra šiuo metu kaip ir atskira (labai rimta ir didelė!) valstybė mezgimo pasaulyje ir MZ rasite bene didžiausią jos ambasadą, nes mes labai mylime kojines ir kojininius siūlus:).

Pagrindinis mūsų tikslas yra sukurti erdvę kūrybinėms idėjoms gimti ir pasiūlyti galimybes joms realizuoti. Mezgimo siūlų parduotuvės yra unikalios vietos bendraminčių bendruomenei formuotis, kur gali šnekėtis su kitu žmogumi abiems suprantama kalba, kur, priešingai stereotipams, bet kokiame amžiuje atrasi naujus draugus ir turėsi pačią ištikimiausią ir širdingiausią palaikymo komandą. Mes siūlom stalą kassavaitiniams mezgimo klubo susitikimams šalia unikalios mezgimo knygų kolekcijos (jei pritrūktumėte idėjų) ir siūlų pilnų lentynų, organizuojame kursus ir įvairius renginius, kurių dalis tapo gražia tradicija (kalėdiniai mainai, mezgimo viešumoje diena, parduotuvės gimtadienis), o Jūs savo mezginiais užpildote parduotuvės dienoraščio puslapius, savo šiluma ir kūrybingumu paverčiate nepamirštamomis šventines akimirkas, savo idėjomis apgaubiate parduotuve magiška kūrybine aura. Čia mes kartu mezgame, svajojame ir truputį buriame.


Kontaktai

KVIEČIAME ATVYKTI Į MEZGIMO ZONĄ

Pylimo g. 38 D / 1 – 2, Vilnius
Tel. +370 676 43668
El. paštas: info@mezgimozona.lt

PARDUOTUVĖS DARBO LAIKAS:

II, III, V 11-18 val.
IV – 11-19 val.
VI – 11-15 val.

Sekmadieniai ir pirmadieniai – išeiginės

Mezgimo klubas

Kviečiame visus norinčius su savo mezginiais ketvirtadieniais 17-19 val.

Parašykite mums

Item added to cart.
0 items - 0,00