Nešiojame pasididžiuodamos

Visi šių metų kursai buvo skirti megztiniams nuo viršaus. Toks mezgimas pastaruoju metu tapo pačiu populiariausiu, ir dizaineriai konkuruoja vieni su kitais ieškodami vis naujų konstrukcijų ar tobulindami esamas. Mūsų kursai buvo skirti pačioms pagrindinėms – reglanas, statytos rankovės ir apvali koketė. Vakar buvo reglaninių rezultatų diena, šiandien turėjo pasirodyti – pirmos grupės apvalios koketės mezgtukai. Ir tegu įrašas nėra labai gausus, džiaugiuosi žinodama, kad kai kam problema tebuvo paskutinis slenkstis – nuotraukos. Jos yra smagi baigiamoji dalis ir loterijos bilietas mūsų rezultatų pasirodyme, bet svarbiausias kursų tikslas – baigtas megztinis. Ir jį įgyvendinę dedame sau didelį riebų pliusą 🙂 . BET – kas jau iki to pliuso atėjo, pasinaudokite gražiu šios dienos oru, įsiamžinkite su naujiena ir pasirodykite, laukiame iki vakaro!

Kas užsiėmė ir savo rezultatų įamžinimu, šiandien džiugina mus savo megztukais, ir Daiva šiame įraše pirmauja ne atsitiktinai. Būdama ne vilnietė, ji tebūna įkvepiančiu pavyzdžiu visiems, kurie galvoja, kad kursai pasiekiami tik šalia namų. NE – ji ne tik nepagailėjo laiko ilgam keliui į MZ, paskui nenumetė pradėto mezginio, nuolat konsultavosi raštu (o surašyti viską ir dar su nuotraukomis – nėra toks jau menkas reikalas 😉 ) ir viena pirmųjų jau galėjo džiaugtis savo nauju megztuku 🙂 . Ateityje laukia tobulinimai, eksperimentavimai su siūlais ir vis kitokiais mezgimo niuansais, bet kelias nueitas ir jau puikiai pažįstamas 🙂 .

Laimos gražusis raudonas megztukas tikrai nebuvo pirmas, megztas nuo viršaus, bet būdama intuityvi mezgėja, ji tuo keliu iki šiol eidavo nuolatinių bandymų būdu, tai į kursus atėjo greičiau žemėlapio 😉 . O išėjo… labai pasipuošusi : ) .

Jei reglanas ir statytos rankovės jau ne kartą buvo aptarinėjami MZ, apvalios koketės kursai buvo šių metų naujovė. Iki tol man atrodė, kad nelabai yra čia ir ką mokytis – kol nepradėjau gilintis… 😉 . Kaip bebūtų, ši konstrukcija yra labai dėkinga ir turbūt pati lengviausia rezultato prasme – daug labiliau už kitas prisitaiko prie pačių įvairiausių figūrų tipų, nes rankoves atskaičiuojame tik prieš pačias pažastis. Nors mokomajame lape skaičių ši konstukcija turėjo bene daugiausiai 😉 .

Jurgita kaip tikra pirmūnė baigė savo megztuką gerokai prieš sutartą atsiskaitymo datą, nes turėjo šį pavasarį jam rimtesnį tikslą – kelionę į Portugaliją ;). Todėl ir siūlas medvilninis, šiltai šaliai pritaikytas, pas mus jo sezonas tik tik mažais žingsneliais artėja. Apvalios koketės didinimus ji labai vykusiai išnaudojo saviems raštams sukomponuoti. Vienas jų pasikartoja ir apačioje bei rankogaliuose, harmoningai apjungdamas visą megztinio dizainą.

Spėju, Jurgitai visai neliūdna vienai dalyvauti loterijoje, bet iki vakaro dar laukiam visų tyliųjų gausios grupės „konkurentų” 😉 .

2023-04-19. Kaip ir tikėjausi, vakar atkeliavo „papildymas” – Giedrės Janušauskienės megztas ir fotografuotas megztukas iš Drops Cotton Merino (0,3, 10, 02). „Mezgiau penkiamečiui, o išėjo vienuolikmečiui 🙂 „. Ta pastaba, manau, truputį ir konstrukcijos nuopelnas – nuimk ilgį ir tiks kitam vaikui, labai jau ji labili ;). Ir pažiūrėkite, kaip gražai apžaistos spalvos, tekstūriniai dryželiai – vyriškai santūrūs, bet suteikia megztiniui įdomumo ir apimties. Vakare gaudau burtų nykštuką ;)) .

2023-04-20. Atsiprašom labai ilgai laukiančių, suaugę burtų nykštukai taip sunkiai yra pagaunami dienos šviesoje, kad nuo kito konkurso jau ieškosime kito pagalbininko 😉 . O dabar – du mano mamos siūti kubiliukai, kuriuose labai patogu laikyti mezginį su siūlais, laukia dviejų laimingų mezgėjų. Vienas skirtas reglaniniams megztiniams ir likimo ranka iš gėlėto raudono krepšelio ištraukia Daivos Rašimienės vardą 🙂 .

Apvalios koketės pirmo turo rezultatams skirtas jūrinio stiliaus krepšelis ir iš jo burtų nykštukas ištraukia… lapelį su Giedrės Janušauskienės vardu!

Sveikiname abi nugalėtojas, krepšeliai jūsų lauks MZ 🙂 . Ir dar didesni sveikinimai visoms pabaigusioms ir besidžiaugiančiomis naujomis žiniomis bei naujais mezginiais. Gal pirmais, bet labai tikiuosi, ne paskutiniais 🙂 .

Daivos Rašimienės megztas megztukas iš Drops Baby Merino 26 ir 18. Raudonas megztukas megztas Laimos Vaigės iš raudono moherio. Nuotraukos autorių. Apvaliai koketei atstovauja Jurgitos Sadauskienės megztas megztukas iš vidutinio storio medvilnės.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00