Medvilnės laikas

Vis laukiau vasaros laiko, kad galėčiau parodyti labai mano vaibo Irinos megztukus, kol supratau du dalykus. Kad vasara jau čia ir kad jos visai nereikėjo laukti, nes daugelis mūsų gyvena tokiomis sąlygomis, kad nebereikia super šiltų drabužių ir medvilnės pluoštas – nekandus ir malonus kūnui, lengvai prižiūrimas ir ne per karštas. Ypač, kai medvilnė suporuojama su plonyčiu merino vilnos ir alpakos siūliuku, priduodančiu ir šilumos, ir papildomo švelnumo, ir dailaus kritimo. O svarbiausia – taip labai mane užkabinančių melanžinių burtų.

Charakteringi Schoppel-wolle melanžai yra jau patys iš savęs meno kūrinys, bet Irinos pridėti papildomi siūlai sukuria dar sudėtingesnį, gilesnį ir vientisesnį paveikslą. Visų pirma, visi priedai yra vienspalviai ir su jais margintas siūlas atrodo lyg po vienijančiu (šiuo atveju mėlynu) filtru. Jei du apatiniai megztukai turi prie medvilnės tik ploną melsvą Trio1 siūlą, tai viršutinio užmestuko receptas turi daugiau ingredientų – su jais ir šilumos, storio, ir subtilų patrinto džinso efektą.

Visi megztukai megzti nuo viršaus populiariomis konstrukcijomis – nuleistom rankovėm ar kiauraraščiu pabrėžtu reglanu. Įvairaus ilgio stulpelis apačioje ar ripsas apdailos krašteliuose – daugiau jokių detalių, spalviniai efektai groja pirmu smuiku 🙂 .

Irinos Šubinos megzti megztukai ir nuotraukos. Melsvas berankovis užmestukas megztas iš Schoppel-wolle Crazy Cotton Starke 4 kartu su Isager Trio 1 (Denim), Rowan fine lace 923 ir papildomu plonu medvilniniu siūlu. Melsvas megztukas ilgomis rankovėmis megztas iš Schoppel-wolle Crazy Cotton Starke 4 2390 kartu su Isager Trio 1 (Denim). Megztukas apatinėje nuotraukoje megztas iš Schoppel-wolle Zauberball Cotton Crazy 2366 kartu su Isager Trio 1 (Denim).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00