Saulėtas pirmas bandymas

Didesnis ir rimtesnis pavyzdėlis iš naujojo Romaria siūlo tuoj pasirodys MZ ir užtai esu be galo dėkinga Daumantei, kad nereikėjo laukti, kol siunta atvyks į MZ, o dar prieš gavau progą masinantį siūlą pamegzti, suprasti ir… apsispręsti.

Šiandien rodau pirmą kregždę, pirštinių ir kepurės komplektą, kuris ir mezgamas, ir baigtas nuteikė taip pat gerai, kaip ir jo skaisti saulėta spalva pilkomis šalto sezono dienomis.

Kelioninis mezginys iš vieno kamuoliuko turėjo nušauti net ne du zuikius, visą pulką 😉 .

Visų pirma, kelioninis mezginys jau pats savaime yra tikslas 😉 . Ta proga, kad kelionė nėra tik apie mezgimą, tai modelius išsirinkau super paprastus ir nereikalaujančius nei matavimo, nei galvojimo, nei (beveik) skačiavimo – bepirštes pirštinytes ir „Vilniaus kepurę” (platinta iki 144 akių).

Pagal pirminį planą, vaikas turėjo padirbėti modeliu, bet Kiolne mūsų laukė toks šaltas oras, kad Kristina visas dienas tuo modeliu ir pravaikščiojo. Nemėgstanti kepurių ir jų nenešiojanti, ji pabandžiusi suprato, kad tokia šiluma ant galvos vis dėlto yra gėris, todėl kepurė negrįžo su manimi į Vilnių, o išvažiavo kartu su modeliu, kurio laukė kelionė į šaltą Norvegiją 🙂 . Pirštinytės grįžo ir MZ galima savomis akimis (ir rankomis) įsitikinti, kad siūlas, būdamas tvirtas, yra negraužlus ir nuostabiai gerai laiko formą (stulpelis yra puikus to indikatorius) .

Šis komplektas yra ne tik idealus galvos ir vietos neužimantis kelioninis mezginys, jis yra ir labai universali kalėdinė dovana (sau pačiam taip pat 😉 ), todėl labai siūlau savo idėją mezgantiems draugams. Kelionių sezonas prasideda, šilti daiktai ateinančiam sezonui ar rankų darbo dovanos pačios nenusimegs, o kartu tai ir puiki proga išbandyti naujus siūlus – parodykit man tokį mezgėją, kuriam nerūpėtų naujienos? 😉

Kepurė su bepirštėmis pirštinaitėmis megzti iš Rosarios4 Romaria 09, kepurės modelis – „Vilniaus kepurė„, pirštinaičių – „knitpurl mitts„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00