Šampaninis

Naujo Židronės megztuko dukrai pavadinimas – šampaninis – tikrai visaapimantis: ir originalus modelis turi tokį vardą, ir siūlo spalva iš tos pačios spalvinės paletės, ir šventinis bei elegantiškas jo stilius į tuos pačius vartus muša. Nemažai papildomų taškų prideda ir parinktas siūlas – daili alpakų ir avių vilnų grandinėlė sukuria labai švelnią tekstūrą ir puošnų subtilų pūkelį.

Viskas buvo su dukra suderinta ir Židronė pilnai įgyvendino vaiko norą turėti kultūringą ir dailų megztuką, atstojantį švarkelį, bet nepalyginamai patogesnį, laisvesnį, ir greičiausiai šiltesnį. Atskiras pagiriamasis žodis atlikimui – taip idealiai ir preciziškai išpildytas darbas atrodo „kaip iš parduotuvės” pačia komplimentiškiausia šio dviprasmiško pasakymo prasme.

Jei šiltų megztinių mes linkę vasaromis atsisakyti, tai variantas su sagomis tarnaus visais sezonais – toks megztukas bus puikus tiek ant šilto golfo, tiek ant plonų marškinėlių.

Židronės Stankevičienės megztas megztinis ir nuotraukos. Siūlai – Isager Alpaca 3 E6S, sagos – Union Knopf; modelis – „Champagne Cardigan„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00