Rudeninė Karelija

Negaliu eilinį kartą nepasidžiaugti, kokį didelį gerą darbą padarė Jurgita su Daumante, suorganizavusios mezgėjoms kasmėnesinį susitikimą „Miesto laboratorijoje” – visada tose vietose, kur verda kokia kūrybinė energija, grupei žmonių susirinkus įvyksta sprogimui prilygstanti magija: gimsta idėjos, atsiranda entiuziazmas, įkvėpimas, kūrybinis katilas kunkuliuoja visu pajėgumu. Dovilė taip pat savo megztuko pabaigą sieja su ta gera šito renginio energija, paskatinusia išsitraukti visus nebaigtukus, ką pabaigti, ką naujai pradėti. Pavasarinį atgimimą švenčia ir jos naujas meztukas „Karelia„, mano rudenišku pavadintas dėl tvido spalvos (o ir raudonas Highland vynas prie to paties sezono 😉 ) . Aš net smalsumo dėlei įlindau į jos Ravelry puslapį patikrinti pradžią, bet ji ten politkorektiškai neafišuojama 😉 .

Jei megztuko pagrindas ir kvepia rudeniu, tai inkrustacijos technika įmegztos gėlytės skleidžiasi giliame šiltame fone kaip pavasariniai narcizai – ryškiai ir gaiviai. Tvido spurgeliuose pasitaiko pačių įvairiausių spalvų pabarstukų, tokie pat gelsvai žali šalia jau išsiskleidusių žiedų ir lapų atrodo kaip besikalantys maži daigeliai.

Kaip ten spalvos besivadintų, megztukas tiks visiems sezonams – šiltas, dailus, lengvas ir labai tinkantis 🙂 . Į po mėnesinės velykinės petraukėlės atsinaujinusį mezgėjų brančą Dovilė galės keliauti su labai ryškiu mezginiu, kad… kūrybinės energijos pakrauta pradėtų naują ;)) .

Dovilės Jakutytės megztas megztukas ir nuotraukos, siūlai – Isager Tweed (Autumn) kartu Isager Highland (Wine), modelis – „Karelia„.

1 komentaras apie “Rudeninė Karelija”

  1. ačiū Sonata, pabuvau žurnalo puslapiuose, kaip modelis ir žvaigždė 🙂 taip įkvėpimo ir idėjų tikrai bendraminčių apsuptyje galima pasisempti, tegyvuoja bendrystė!
    metus nepaliestas mezginys tikrai pagulėjo, vertėjo baigti, išskalbus tapo minkštesnis, švelnesnis ir šiltas

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00