Pirštinės šventam Kazimierui

Taip poetiškai pavadino savo trijų pirštinių komplektą Kotryna. Ūkiškas žmogus galbūt įžvelgtų tame ir kokią praktinę naudą. Trys pirštinės – tai ne dvi, kokiai netikėtai nelaimei su viena ištikus, lieki ne ant ledo, o sieki trečios. Nuotaikų gaudytojai ir mėgėjai puoštis, derinti bei mėgautis drabužiais, įžvelgs šioje trijulėje didelę derinimo ir nešiojimo įvairovę – visos trys pirštinės dera tarpusavyje ir gali jas nuolat vis kitaip grupuoti.

Iš savo varpinės aš įtariu didelį džiaugsmą pažaisti spalvomis ir jų deriniais. Visi žinom, kaip būna pradėjus derinti: rūpi ir kaip tas su tuo, o tas su anuo, o vienas tinka prie kitų penkių ir kaip išsirinkti patį pačiausią derinį…

Nesirinkti. Išbandyti visus rūpimus, drąsiai žaisti tiek spalvomis, tiek formomis, pridėti pirštuotai pirštinei kitos spalvos pirštuką, o gal tik galiuką ar žiedą. Vienai pirštinei sudrauginti ploną siūlą su vienu priedu, o kitoje išbandyti jį su kitu. Patikrinti, kaip šalia vienspalvio plonyčio siūlo keičiasi pereinamų spalvų gija. Ir numegzti komplektą – meno kūrinį. Šildyti akims ir rankoms.

Kotrynos Navickaitės megztos pirštinės, siūlai – Schoppel-wolle Lace Ball 100 2264 (Šviesa tunelio gale), Isager Alpaca 1 (Thyme, Sky) ir Istex Einband 1098.

4 komentarai apie “Pirštinės šventam Kazimierui”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00