Šiltoms ausims

Kas tik netingėjo pastaruoju metu dekoravo moliūgus ir puošė jais interjerus (eksterjerui tokie oranžiniai akcentai taip pat nepakenkė 😉 ), tik mezgančios močiutės naudojo spalvotas moliūgų galvas kaip manekenus – ateina šalčiai ir už visus namų papuošalus vertingesnės yra šiltos mažųjų ausys 🙂 .

Savo mažajam Kerniui Gražvydė parinko tinkančią mėlyną spalvą ir pačią švelniausią merino vilną. O modelį turbūt daugelis, susidūręs su vaikų mezginiais, atpažins – ši super sumani kepuraitė, apžaidžianti tekstūrines horizontalias bei vertikalias juostas, idealiai dengia ausis, kaklą ir sugrąžina į mūsų pasaulį nykštukus 🙂 .

Gražvydės priedas prie modelio – stulpelis pratęstas į nugarą ir priekį – saugos mažojo ne tik ausis su kaklu, bet ir krūtinę. Tokį vieną daiktą ir pats vaikas apsirengs, ir bet kokia veikla galės drąsiai lauke užsiimti, vėjui ir šalčiui jis bus nepasiekiamas 🙂 .

Gražvydės Norkienės megzta kepuraitė ir nuotraukos. Siūlai – Edition 3.0 2362 (Melsvasis Vualis), modelis – „Pixie Hat„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00