Šiltoms ir švelnioms kepurėms

Šis ruduo mus džiugina neįprastai šiltu oru, bet mezgėjai – ne kelininkai, kai vieną rytą atsikelsite, o termometras rodys minusą, imtis virbalų bus ne laikas, laikas bus išsitraukti anksčiau nusimegztą kepurę 🙂 .

Siūlai kepurėms tinka patys įvairiausi, bet populiariausias tarp jų yra Rosarios4 Terra, nes jis pasižymi visomis kepurei reikalingomis savybėmis. Terra yra gana stora merino vilna, švelni ir kartu laikanti formą. Kepurei reikia vieno 100 g kamuoliuko – telieka išsirinkti spalvą 🙂 . Papildomas bonusas yra jos geras elgesys dėvint – visą praeitą žiemą pati išvaikščiojau su kepure iš šio siūlo ir negalėjau atsidžiaugti.

Gunta nebūtų Gunta, jei neišsirinktų savo modeliui super sudėtingo varianto su daug pynių, kurios labai gražiai nerviūriniais skliautais susieina viršugalvyje.

Anna paglostė mano širdį išsirinkusi savo kepurėms dukterėčiai MZ modelį. Stilingai merginai vienos spalvos per mažai – todėl du to paties modelio variantai: melsvas iš portugališkos merino vilnos, raudonas – iš storo Drops Big Merino, turinčio platesnę (ir ryškesnę) spalvinę paletę.

Kepurių šeimininkė demonstruoja ir du atlenkimo būdus (platus atvartas ir apvalus viršugalvis arba siauras kraštelis ir smailas viršugalvis), ir abi geras puses (jos skiriasi tik platinimo takelių vaizdu 🙂 ).

Pirma kepurė megzta Guntos Jarutės, siūlai – Rosarios4 Terra 10, modelis testuojamas. Kitos dvi kepurės megztos ir fotografuotos Annos Dambrauskienės, abiejų modelis – „Vilniaus Hat„, siūlai – Rosarios4 Terra 11 ir Drops Big Merino 18.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00