Jungtinė šiluma

Vasara gali vaidinti amžiną, kiek tik jai norisi, bet mezgėjos turi įsidiegusios visai kitus laikmačius, todėl šilti pledai, jei dar nenumegzti 😉 , dabar planuojami visu pajėgumu ir šiandieninis įrašas tepasitarnauja įkvėpimu 🙂 .

Šilumos prasme šis pledas yra nepralenkiamas – dviguba islandiška Plotulopi vilna, puriu ripso raštu, kuriame oro tarpeliai veikia izoliacija kaip termose, numegzta su pačiais šilčiausiais jausmais ją naudosiančiam žmogui. Toks pledas garantuotai saugos nuo visų įmanomų vėjų ir šalčių.

Antklodė megzta moduliniu būdu, mažais etapais suskaidančiu tokį grandiozinį projektą – vienu metu ant virbalų turi tik vieną kvadratėlį. Nereikia manipuliuoti nei melejonu akių, nei žongliruoti keliais siūlų kamuoliais (neverpto Plotulopi atveju tai būtų tikras iššūkis!), kas jokiu būdu nesumenkina ilgo ilgo kelio iki pabaigos, tik suskaido jį į atskirus žingsnelius. Kaip kiekvieną didelį darbą… O kelias buvo net 13 Plotulopi diskų ilgio (pažįstantys šį super skalsų siūlą lengvai gali numatyti reikalo mastą!) po ~ 9.5 cm kraštinę.

Ieva yra labai atidi ir kruopšti mezgėja ir – didelis džiaugsmas kolegoms! – nepatingi prie projekto prirašyti visą krūvą pastabų, jas rasite čia. Apie technikas, spalvų derinimą, siūlo charakterį, pledo užbaigimą (pabaigos trikampėlius aprėmina I-cord juostelė), net jo skalbimą. O čia, dienoraštyje – dalis jos nuotraukų (baigto ir proceso) ir akivaizdus šilumos bei apsaugos nuo visų gyvenimo negandų pažadas.

Ievos megztas pledas ir nuotraukos. Siūlai – dvigubas Plotulopi 2027, 2022, 2023, 1432, 1026, modulinis kvadratėlių raštas – „Stained Glass Scrap Blanket„, vieno motyvo aprašymas – „Mitered Squares„, krašto trikampėlių mezgimą rasite čia.

2 komentarai apie “Jungtinė šiluma”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00