Visos gyvenimo spalvos

Dalia visiems savo vaikams įtaisė po pledą – kam megztą, kam nertą, kiekvienam pagal jį apgalvotą, čia jie visi: Urtės, Jono ir Vlado. Todėl truputį nustebau, kai ji parodė dar vieną neriamą pledą Urtei. ? Pledas nėra toks daiktas, kurį galėtum išaugti ar pamesti ir jau tikrai, S. Kinsella patvirtins, beveik nėra šansų, kad jis galėtų būti pavogtas 😉 .

Viskas yra daug paprasčiau – ir daug smagiau 🙂 . Dalios megztas pledas Urtės namuose yra toks populiarus ir jo pirmiausia sieka bet kuris jos namų svetys, nesvarbu, kad yra iš ko rinktis. Todėl jau netrukus jos namuose apsigyvens antras – šis skirtas sofutei balkone 🙂 .

Tradiciniais močiutės kvadratėliais nertas iš kojininių siūlų (kaip ir visi kiti pledai, beje), jis turi savo unikalų charakterį. Spalvų, kaip matysite iš sąrašo gale, Dalia naudojo pakankamai daug, bet matyt melanžinė Crazy Zauberball prigimtis lėmė, kad bendras koloritas pakankamai vieningas ir prislopintas. O gal ir visus kvadratėlius sujungiantis pilkas siūlas. Man šis pledas primena dienoraštį, kasdienių nutikimų, pajautimų ir įvykių vėrinį, kuriame rasi visokiausių derinių ir atspalvių. Ir sujungiantis pilkas siūlas gali būti pilkos kasdienybės minutės, o gali – idealus pabrėžiantis fonas visoms spalvoms žydėti ir skleistis, kokią istoriją kiekvienas rinksis išgyventi ir pasakoti…

Pledas įspūdingo dydžio ir nufotografuoti visą su detalėmis nebuvo labai lengva, todėl atskirai – detalės 🙂 :

Naujas pledas – mamos šilumos dalis – paruošta keliauti į naujus namus,

o smalsuoliams (visi rankdarbistai tokie!) – vaizdai iš virtuvės:

Dalios Liepuonienės nertas pledas, siūlai – Zauberball Crazy 1537 (Rudens saulė), 2136 (Pavasaris jau čia!), 2266 (Kelrodis), 2133 (Tavo mėlynos akys), 1507 (Rudens vėjas), 2170 (Vasaros švytėjimas), 1511 (Povandeninis laivas), 2337 (Marso eksperimentas), 2428 (Purvo vonios), 2311 (Kelias 66), 2429 (Scenovaizdžio kaita), 1699 (Alyvų kvapas), 2204 (Žalia savaitė), 2514 (Foninis triukšmas).

3 komentarai apie “Visos gyvenimo spalvos”

  1. Koks nuostabus! Jei kada nersiu jį – šis Dalios pledas bus pavyzdys, kad reikia imti gražiausius ir kokybiškiausius siūlus ilgaamžiam daiktui, kuris visu gražumu demonstruojasi matomoje vietoje namuose.
    Grožių grožis!!!

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00