Rugiagėlės ir naktinis dangus

Pastaruoju metu iš Isager Spinni siūlų daugiau matau daiktų austų nei megztų ir man tai labai patinka – myliu stebuklingus dalykus iš kosmoso 🙂 .

Išbandyti audimui Spinni Liepą įkvėpė Loretos pavyzdys, o šaliko – taip pat mamai dovanų 🙂 – užsinorėjo trys sesės, pamačiusios Liepos dovaną. Taip gražaus gyvenimo ratas ir sukasi… 🙂 .

Pageidautos spalvos buvo rugiagėlių mėlis su geltona ir Liepa ilgai su drauge rinkosi atspalvius, dėliojosi, svarstė menkiausius niuansus – Spinni lentynos tokiems reikalams labai dėkingos 😉 . Arba ne – nes jei mėlynų atspalvių yra dar man suvokiamas kiekis, tai geltonų – pačių įvairiausių ir vos tarpusavyje besiskiriančių atspalvių koks nedidelis melejonas, jame ir pasimesti nesunku. Bet pati Liepa, palyginusi juos su prieš tai naudotais siūlais, džiaugėsi super turtinga Spinni palete – gali susidėlioti pačias įvairiausias idėjas!

Siekdama išvengti atvirų ir tiesmukų spalvų, Liepa pasirinko du mėlynus atspalvius ir prislopintą geltoną. Ir nors pati juokėsi iš mano nuotraukos su kelio ženklu – skaitantys gali pagalvoti, jog iš jo sėmėsi įkvėpimo 😉 – jautrūs geltonos spalvos dryžiukai subtilių mėlynų langelių fone yra greičiau skambaus kolorito liaudies tekstilės tradicijos seka. Nors įvardintas derinys iškart galvoje pateikia Ukrainos vėliavą, niuansuotas atspalvių parinkimas paverčia šaliką labai gražiu ir nešiotinu aksesuaru. Ir labai šiltu – Spinni vilna yra plona ir tvirta, tankiai suausta ji nuostabiai saugo šilumą!

Prasidėjo projektas nuo rugiagėlių, o baigtas vaizdas Liepai priminė auksinius bažnyčios kupolus naktinio dangus fone. Tiek daug pačių įvairiausių paveikslų į šį šalį įausta.

Liepos Žukauskaitės austas šalis, siūlai – Isager Spinni 101, 54, 22S.

2 komentarai apie “Rugiagėlės ir naktinis dangus”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00