Pavasariui pasiruošusi

Švelnumas spalvų ir pluoštų, sustabdytas akimirkos žavesys ir stiprus stiliaus jausmas – viskas nuostabiose Loretos nuotraukose sveikina ateinantį pavasarį, žada grožio pergalę ir gyvenimo džiaugsmą.

Megztukas jau mintinai išmokto reglano rankovėmis, tik jos įgavusios labai madingą pūstą rankogalį, subtiliai užbaigtą I-cord juostele. Ir vietoj sagų – koketiškas kaspinėlis iš tos pačios juostelės. Oras jau eina šiltyn ir drabužių siluetai atviresni. Pasirinktas švelnus alpakinis priedas prie moherio garantuoja mielą čiuopti pluoštą ir puikų kritimą – labai jau tinkantį prie pasirinkto modelio :). Spalva – kaip ir mergaitiškai rausva, tik Barbės atspalviai prie šito subtilaus nenusakomo derinio atrodytų kaip ateiviai iš Marso…

Kepuraitės tokio pat subtilumo – pilka ir rausva, jau patikrinto ir ne pirmus metus pasiteisinusio modelio. Tiek pat patogaus, šilto, kiek gražaus :).

Loretos Jasiukėnienės megtas megztukas ir kepuraitės bei nuotraukos. Megztukas megztas iš Isager Alpaca 2 ( Peach) kartu su Isager Silk Mohair 69, kepuraitės megztos iš Rosarios4 Terra 08 ir Amalia 31, kepuraičių modelis – „Stella Pixie Hat„.

1 komentaras apie “Pavasariui pasiruošusi”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00