Nuo galvos iki kojų

Ar parodai Jolanta pasiruošusi, ar žiemos serialui, galima ginčytis, bet kad vienur sublizgės, kitai neleis savęs skriausti, tai faktas!

Programos vinis, žinoma, yra šis fantastinis megztukas iš gana plonos pereinamų spalvų merino vilnos. Veiksme dalyvauja su spalvynai – skirtingų geltonų į smėlį atspalvių Šviesa tunelio gale ir skaisčios saulės bei ryškaus vandens mėlio derinys Žydroji lagūna.

Priekis ir nugara numegzti skiautinių stilistiką imituojančiu moduliniu būdu, primezgant vieną detalę prie kitos. Trumpų eilių pagalba sukuriama pasuktų ir vienas ant kito sukrautų kvadratėlių iliuzija, o šią sudėtingą kompoziciją dar labiau praturtina švelniai keičiantis spalvas siūlas. Kad per mažai nepasirodytų – rankovės numegztos tų pačių spalvų sudėtingu žakardiniu raštu, kuris lyg ir atkartoja paversto kvadrato formą, kartu įnešdamas į bendrą paveikslą vingrumo ir floristinės ornamentikos.

Prie megztuko viens du prisiderino seniau numegzta skara ir kartu užsiaugino naują kepurę su kutu (dvigubą!).

O kad kepurei liūdna nebūtų – bepirštės pirštinaitės su bendru „dangčiu” visiems pirštukams sušildyti.

Specialiai šiam komplektui buvo numegztos kojinės – mano širdis krauju liejasi vien nuo minties, kad jose nė lašo poliamido ar kitos tvirtos sintetikos, „bet kaip malonu nešioti”, – atsako man Jolanta.

O kad jau garantuotai šilta būtų viskam, paskutinis praeitos savaitės mezginys – kaklo mova, kurią gali greičiau ir patogiau dėveti nei dėmesio reikalaujančią skarą. Mova taip pat dvipusė – ir storesnė, ir šiltesnė, ir spalvų pasirinkimas dvigubas. Ištikimasis ilgų pasivaikščiojimų bendražygis pritaria!

Jolantos Gulbinovič megztas komplektas iš Zauberball100 2264 (Šviesa tunelio gale), 2309 (Žydroji lagūna) ir 2398 (Ant lentynos).

7 komentarai apie “Nuo galvos iki kojų”

 1. Kaip dailu!
  Sonata, kokia Tu laiminga, kiek realiai nerealių kūrėjų sutinki:) ir dideliausias ačiū, kad daliniesi – šitoj gyvenimo pasiutpolkėj tai savotikškas pastovumo ir „viskas bus gerai” garantas.

  Atsakyti
 2. Labai labai labai gražu, tikras meno kūrinys. Jau nežinau, kiek kartų grožėjausi. Ačiū už grožį akims!

  Atsakyti
 3. Ohojo! Čia tai bent! Ne tik bežodė, bet ir lengvai apakus esu nuo tokio originalumo ir grožio. Sveikinu!

  Atsakyti
 4. Nuotaika, grožis, spalvos, nepriekaištingai atliktas darbas – viskas tiesiog… T O B U L A !

  Atsakyti
 5. O čia laisvė… Antro tokio ir norėdama nenumegztum. Labai gražu, gyva ir inspiruoja kūrybinei pasiutpolkei….

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00