Komplektas iš gamtos

Mano pažintis su nauju Jolitos komplektu, kurio pagrindas yra plonasis Noro Cashmere Flavor, prasidėjo nuo kito galo – šio puošnaus žėrinčio megztuko. Aš net ne iš pirmo karto pastebėjau jį už auksinių žvynelių, bet geriau įsižiūrėjus atpažinau populiarųjį spalvyną ir jau jo neatmatysi, net auksu žėrintis kompanjonas jo neužgožė, atvirkščiai, suvienijo ir suteikė šventiškumo. Bet Noro spalvos buvo ta pirmoji varomoji jėga, sužavėjusi Jolitą ir sugundžiusi naujam rūbui.

Tokiam gražiam siūlų deriniui Jolita parinko neįmantrų siluetą – gana plačią iškirptę su sagute nugaroje, plačias reglano rankoves ir laisvą apačią. Abu sudrauginti siūlai ir storį įgavo pakankamą ir gražų kritimą.

Megztukas į kompaniją (nors abu puikiai egzistuoja ir atskirai, kaip matote 🙂 ) turi ir grynų Noro spalvų šalį jau iš vieno plono siūliuko ir galbūt šis spalvynas Jolitos garderobe ir būtų buvęs tik šaliko pavidalu, jei per projektų gausą nebūtų pasimetusi šalio schema ;( . Šalis buvo suplanuotas ilgesnis, tam ir siūlų pakankama atsarga nupirkta, o kaip megzti toliau – nebeaišku. Iš tos atsargos, pridėjus blizgų kitą siūlą, ir gimė megztukas…

Megzdama antrą daiktą Jolita turėjo progos dar kartą iš naujo grožėtis taip patikusiais spalviniais perėjimais, kurie Noro siūluose yra labai unikalūs ir atpažįstamo braižo. Labai neįprastus derinius dizaineris nusižiūrėdavo iš gamtos, nes žiūrėjo į ją ne išankstinio „žinojimo” vedamas (saulė – geltona, žolė – žalia, tas su tuo dera, o tas – ne), o plačiai atvertomis akimis, todėl jo siūlai be begalinio džiaugsmo mėgautis spalviniais perėjimais dovanoja dar ir pamoką, kokį pasaulį išvystume, jei nuolat stebėtume jį lyg pirmą kartą matydami. Visas tas netikėtumas, „keisti” deriniai, neįprastos spalvos egzistuoja visai šalia mūsų.

Turbūt tik su taip sukurtais siūlais gali nutikti, kad megzdama megztuką ir kartu žiūrėdama televizoriuje laidą apie gražiausias pasaulio vietas, Jolita pamatė, kad ir mezginys rankose, ir vaizdas TV ekrane – tų pačių spalvų 🙂 …

Jolitos Riliškienės megztas megztukas iš Noro Cashmere Flavor 154 kartu tamsiai pilku moheriu ir siūlu su auksiniais žvyneliais. Šalis megztas iš vieno Noro Cashmere Flavor 154, modelis – „Shetland Ruffles„. Šalio ir TV nuotraukos – autorės.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00