Berniukui sausainiukui

Rodausi dar nedemonstruotą komplektėlį tuomet dar tik į pasaulį atkeliavusiam mažajam Ilyanui ir jei jums kartais atrodo, kad kažkur jau jį matėte, tai taip ir yra, jums nesivaidena 😉 . Bet anas komplektėlis rodytas senokai, todėl pagalvojau, kad visai nieko būtų priminti savo firminį rinkinuką megztų naujagimiškų dovanų, gal kam pravers – aš pati ilgai iki jo ėjau ir ne taip jau iš pirmo karto man pavyko atrasti modelius, su kuriais būtų daugiausia šansų pataikyti neaiškaus dydžio nešiotojams (vaikai ne tik gimsta labai skirtingų dydžių, bet jie ir labai greitai pasimiršta, o po ranka paprastai nėra ką pamatuoti 😉 ).

Pats geriausias ir labiausiai pasiteisinęs dalykas šiame komplekte yra liemenė, kurios modelį nusižiūrėjau nuo Aušros. Liemenė ir taip yra gana negriežtų ribų drabužis, galva ir rankos pralenda – visa kita daugiau ar mažiau prisidengs 😉 . Bet šio konkretaus modelio gerumas yra tame, kad pagrindinį raštą sudaro vienas elastingiausių stulpelių (2*2) ir liemenė į plotį turi laaaabai platų tikimo diapazoną. Jei nepagailėsit ilgio (nieko, jei kokį mėnesiuką pabus kaip tunika, naujagimiai auga greičiau už mielinę tešlą), tai tokia liemenė tarnaus ilgai, šiltai ir laimingai.

Šis modelis turi pakankamai didelę skylę galvai, bet jei ir jos nepakaktų ar nenorėtumėte erzinti vaiko (daugelis nelabai mėgsta per galvą maunamus dalykus), trys viršutiniai pynutės vingiai paversti dailiomis kilputėmis – galit jas prasegti ir pagerinti mažajam gyvenimą. Tuo pačiu ir panaudoti pačias gražiausias savo kolekcijos sagutes 🙂 . Mano firminis pasirinkimas – skirtingų spalvų rankomis darytos Kristinos.

Kad neatsitiktų jokių nelaimių „netyčia” patekus į skalbimo mašiną su visais nešvariais skalbiniais, nors pati megztų daiktų ja neskalbiu (tam yra Eucalan), bet dovanoms renkuosi mašina skalbiamą merino vilną (ir švelnu nešioti, ir jokių siurprizų su netinkama priežiūra, kas super užimtų ir pervargusių tėvų dienotvarkėje, deja, ne toks jau ir retas dalykas).

Kepurytės modelis, jei pataikysit dydį (čia jau pats sunkiausias dalykas, nes vaikų galvos dydžiai turbūt labiausiai skiriasi net ir to paties amžiaus bei ūgio grupėse), taip pat yra ne vienos kartos patikrintas ir pamėgtas – turi raištukus (tai yra, kepurė turi šansų išlikti ten, kur ir numatyta, tai yra ant galvos, o ne po vežimėlio ratais), zigzago formos patogiai apgaubia galvą, uždengdamos kaktytę ir ausis.

Su baktusiuku viskas aišku – jei iš principo bus naudojamas, tai dydis tikrai nėra kritinis dalykas.

Ir kojinytės – kaip ir su kepuryte, yra šansų pataikyti ir ne (jei numegsite per dideles, gali nebūti nešiojamos vienu komplektu kaip numatyta, tačiau nors turi šansą), bet kojinytės kūdikiams yra pati populiariausia megzta dovana ir pati pirmiausiai ateinanti į galvą asociacija tarp žodžių „virbalai” ir „kūdikis”, todėl kaip be jų. Aš bandau laimę su apie 10 – 11 cm ilgio pėda ir iki šiol nežinau, ar pataikau, nes visi apdovanoti tėvai yra per mandagūs, kad pasakytų teisybę 😉 . Kad padidinčiau savo šansus, naudoju kojininius siūlus (sintetika nevaikštančiam kūdikiui nėra reikalinga, bet kojininiai siūlai būna labai gražūs ir visai nebijo skalbimo mašinos, iš kurios išeis tokie pat, kaip ir įėjo net su pagrindiniu nespecializuotų skalbinių srautu). Aulą stengiuosi daryti kuo ilgesnį ir kuo elastingesnį, kad prailginčiau kojinių buvimo ant kojų laiką, nes kiek atsimenu mažus vaikus, jų vienas pagrindinių dienos darbų yra malti kojomis siekiant patekti į Gineso rekordų knygą kaip greičiausiai kojinių atsikratęs kūdikis.

Komplektėlį kūdikiui sudaro liemenė (modelis – „Sigge„, siūlai – Schoppel-wolle Life Style 7571, 7370, 1101M sagos – „Smagu visiems„), kepurytė (modelis – „Norwegian Sweet Baby Cap / Djevellue, siūlai – Schoppel-wolle Life Style 1101M), skarytė (modelis – „Sophie Shawl„, siūlai – Schoppel-wolle Life Style 7571), kojinytės megztos iš kojininių siūlų galiuko ir be jokio konkretaus modelio – stulpelis elastingumui ir pynutė gražumui 🙂 .

1 komentaras apie “Berniukui sausainiukui”

  1. Visi mezginukai labai gražūs ir mieli, o aprašymas… Skaičiau ir taip skaniai juokiausi .

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00