Megztas pledas

Megztas pledas yra išties grandiozinis projektas. Jis reikalauja daug investicijų – ir medžiagos, ir laiko. Atsilygina šimteriopai – yra ne tik labai praktiškas (ypač tokios apvalios formos) ūkyje daiktas (kam nesmagu jaukiai ir šiltai įsitaisyti ant sofos, užsimesti ant kelių skaitant ar mezgant ar užsikloti saldžiam popietės miegui?), bet ir labai išskirtinė bei ryški interjero detalė, o jo dydis proporcingai sustiprina šitą įspūdį. Kūrybiškai žiūrintis į mezgimą žmogus sukurs vienintelį ir nepakartojamą daiktą. Ir jis niekada neišeis iš mados.

Šį pledą iš dvigubų mažyčių „rovaniukų” Aušra mezgė draugei dovanų ypatingo gimtadienio proga ir tai dar vienas riebus pliusas tokio projekto naudai. Mes šiais laikais dažnai esame persisotinę daiktais, nelabai linkę kaupti, ypač jei nesame tik tėvų namus apleidę naujakuriai. Ir tai labai stipriai apsunkina dovanų įvairiomis progomis parinkimą. Aišku, megztas pledas yra išskirtinė dovana išskirtinėmis progomis ir tik žmonėms tą vertinantiems, bet jų širdys bus sumegztos su jūsų amžiams!

Aušra išsirinko savo pledui labai patogią naudojimui (L. Cohenas demonstruoja vieną iš būdų, kai pledas praverčia ne tik gulint, bet ir vaikštant namuose), bet tikrai ne pačią lengviausią formą mezgimui, ypač jei į lygių akių juostų dryželius įkomponuoji nukeltų akių raštus, kurie turi skirtingą eilių skaičių ir reikia atrasti savo dauginimo ritmą. Aušrai, kiek pamenu, teko ir paardyti, bet tai jau istorija… O šiandieną yra labai gražus iš abiejų pusių pledas (nukeltų akių raštai idealiai tinka dvipusiam mezginiui) .

Spalvinę gamą ji parinko pagal draugės skonį ir jos namų interjerą, o siūlo lengvumas taip pat nebuvo nesvarbus, nes jo reikėjo (ypač dvigubo!) tikrai DAUG! Kaip ir kantrybės, meilės bei šilumos.

Aušros Grigelionienės megztas pledas iš dvigubo Rowan fine Tweed siūlo (363, 372, 373, 360, 376).

6 komentarai apie “Megztas pledas”

  1. Superinis pledas,buvau apsigaubusi,kaip L.Cohenas,labai,labai jaučiasi rankų ir širdies šiluma…o grožis- dar kita kalba…

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00