Lane Loop Tee

Megztos vasarinės palaidinės ne vienos grįžta į populiariųjų projektų gretas – jos kartu su savimi vedasi ir tuos pačius trumpomis rankovėmis megztus modelius iš šiltesnių pluoštų, nes tokie megztukai yra gražūs, patogūs ir labai universalūs. Vėsią vasaros dieną ar vakarą, šiltose patalpose žiemą, jau nekalbant apie pereinamus sezonus, toks megztukas-palaidinė bus pats universaliausias rūbas tiek vienas, tiek apatinio sluoksnio rolėje.

O jei pasirinksite kažką panašaus, kaip Židronė savo melsvai palaidinei, tai turėsite be visų aukščiau išvardintų privalumų ir labai prabangų bei puošnų daiktą (pati mezgiau iš moherio su plonyte alpaca, tai tikrai žinau, ką sakau 😉 ). Siūlų derinio gražumui antrina ir modelis – madingomis plačiomis rankovėmis (joms alpakų vilna užtikrins dailų kritimą), labai subtiliomis minimalistinėmis detalėmis reglano takeliuose ir per rankovės vidurį bei lakonišku I-cord užbaigimu.

Židronės Stankevičienės megzta palaidinė ir nuotraukos. Siūlai – Isager Alpaca 1 (11) kartu su Isager Silk Mohair 41, modelis – „Lane Loop Tee„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00