Tiesus kelias

Dar vienas megztukas iš Isager Soft siūlo, labiausiai mane nustebinęs. Tiesą sakant, jei nebūčiau vasarą susidūrusi su iš dviejų stačiakampių idealiai prie figūros prisitaikančiu megztiniu-šaliku, tai turbūt nė nebūčiau patikėjusi, kad šis taip dailiai gulintis megztinis taip pat yra niekaip ten specialiai neformuotas – tiesiais pečiais ir tiesiai įstatytomis trapecijos formos rankovėmis (specialiai rodau apatinę nuotrauką, nes įtariu, ne aš viena galiu būti tokia nepatikli 😉 ).

Violeta atėjo į megztinių mezgimo nuo viršaus kursus, numezgė, ką reikėjo, ir numezgė sėkmingai, bet naujas būdas neprilipo, nes iš mezgimo jai norisi relakso ir džiaugsmo, o ne super susikaupimo ir matematikos, ir jei dar anksčiau būčiau norėjus ginčytis, kaip gerai viską visaip išformuoti, ten nuimti, čia pridėti, tai šiandieninis jos pūkuotukas galutinai mane įtikino, kad teisus buvo peliukas Stiuartas Litlis, sakęs, kad šiaurę galima pasiekti ir keliaujant į pietus – Žemė juk apvali! Čia aš ne apie tai, kad vieni keliai yra trumpesni, kiti – ilgesni, o apie tai, kad tam pačiam tikslui pasiekti galimi patys įvairiausi būdai: ir painus bei sudėtingas, ir tiesus bei lygus kelias gali atvest mus į tą patį tašką. O mezgime turbūt tobuliausias yra tas, kuriame sudera malonus procesas su džiuginančiu rezultatu.

Šis megztukas būtent toks, kuriame susiėjo visos žvaigždės – smagu ir megzti, ir nešioti, ir puikiai atrodyti. Sūnus nusižiūrėjęs (ar pačiupinėjęs 😉 ) paprašė ir sau tokio, Violeta jam tik kitas spalvas išrinko, taip kad laukiam istorijos tęsinio 🙂 .

Violetos Kleinienės megztas megztukas iš Isager Soft 0 ir 2s.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00