Jaukus užmestukas

Renatos megztukas-užmestukas iš to paties švelnučio Isager Soft siūlo jau galėtų apsimesti pagal žalią aplinką ir visai dabartiniu vaizdeliu, bet ir jį ištiko tas pats likimas (tai yra, ne megztuką, jo parodymą 😉 ), kaip ir visus kitus iš šio siūlo – teko sulaukti pilnesnių lentynų ;)) . O numegztas jis dar praeitais metais, tik Isager Soft pasirodžius MZ, kai iš pavyzdėlio buvo aišku tik tiek, kad daiktas bus tikrai lengvas ir švelnus, ir galima drąsiai žiūrėti į storesnių virbalų pusę.

Renata viena pirmųjų susidomėjo naujiena ir neilgai trukus išbandė išsirinkusi patikusią spalvą ir nusifotografavo su gatavu megztuku sustojusi savo mėgstamo maršruto prie jūros pusiaukelėje 🙂 .

Renata yra patyrusi mezgėja, tai drąsiai susikonstravo modelį pagal save, išsirinkusi mano vieną pačių mylimiausių tekstūrinių raštų, pridėjusi plačią ripso apykaklę. Siluetas tiesus ir minimalistinis – ir labai įvairiai pritaikomas.

Paprastai didžioji dauguma naujų siūlų susilaukia pirmo dėmesio – mezgėjai yra smalsūs žmonės ir retas atsisakys išbandyti naujovę. Vieni būna išbandyti ir… užsidėta varnelė. Kiti išbandomi tam, kad įsitikintum, jog tai tavo ir norėtum iš jo daikto dar ir kitos spalvos, ir kito modelio… Renata iki šiol į šio siūlo lentyną dairosi. O tai, kad megztas daiktas gaunasi neįprastai tokiam storam siūlui lengvas, geriausiai liudija tai, kad užklausta, kiek kamuoliukų sunaudojo, Renata man iš atminties pasakė kažkokį visiškai nerealų skaičių. Kai nepatikėjau, ji megztuką pasvėrė ir skaičių pakeitė. Bet nedaug – tokiam nestriukam tekstūriniam užmestukui reikėjo mažiau nei 350 gramų.

Renatos Blackutės megztas megztukas iš Isager Eco Soft E7S ir nuotraukos.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00