Diamond Jacket

Kadangi išlindo saulė, gera proga šviesoje padaryti keletą mezginių nuotraukų…” Kaip jau supratote iš nuotraukų, reikalas buvo ne vakar 😉 . Tokio ilgo atidėliojimo priežastis paprasta – iš MZ lentynų išnyko siūlai, iš kurių megztas šis megztinis, tai buvo kaip ir nepolitkorektiška rodyti, ką gražaus galite nusimegzti iš to, ko nėra ;( . Siūlo gerumas, keli nauji populiarūs modeliai iš jo, viskas susidėjo į krūvą ir beveik jokioje parduotuvėje nebeliko Isager Eco soft… Ta proga, kad jis pagaliau atkeliavo (ne be nuotykių ir ne iš pirmo bandymo 😉 ), papildęs natūralių spalvų kolekciją 6 dažytomis ir ta proga pakeitęs pavadinimą iš Isager Eco Soft į tiesiog Isager Soft, labai smagu parodyti ne vieną iš jo numegztą ir eilės laukusį megztinį.

Pradedam nuo Rasos megztuko – švarkelio, tokiam amplua švelnutis alpakos vilnos ir medvilnės derinys yra super tinkamas. Ir prie sniego, ir prie vasariškos žalumos, saulei palindus už debesiuko.

Dalinuosi – užsimetamas universalus megztukas iš Isager Eco soft siūlų. Jau senokai norėjosi išbandyti šiuos siūlus, nes atrodė, kad gaminys turėtų būti „orinis” – lengvas ir jaukus. Taip ir gavosi. Nesinori nusivilkti. O ir modelis mezgėsi gerai – gera konstrukcija, šiek tiek pynių, kurioms nereikia pagalbinių virbalų.

Rasos Balčiūnaitės megztas megztinis ir nuotraukos. Siūlai – Isager Eco Soft S4s, modelis – „Diamond Jacket„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00