Maren Tee

Dar vienas megztukas (ar greičiau marškinėliai?) iš bukliuotos Isager alpakos, tobulai pataikantis į tai, kas mezgimo gyvenime yra aktualiausia.

Visų pirma, megztukai trumpomis rankovėmis. Šalia topų iš tradiciškai vasarinių medžiagų vis labiau populiarėja ir nestori vilnoniai variantai – angliška pokario mada sugrįžta su fanfaromis, juolab kad mūsų klimatas jiems yra itin palankus, ypač dabar, kai turim gerus šildymus žiemomis, o gamta visais sezonais turi savų planų, nebūtinai sutampančių su mūsų lūkesčiais. Atmetę super karštas dienas, tokius vilnonius marškinėlius, ansamblį papildę viršutiniu sluoksniu, galime dėvėti kiaurus metus. Jausimės patogiai, atrodysim išskirtinai ir stilingai.

Polo marškinėlių apykaklė. Vėl labai aktuali, šiame modelyje ji lengvai modifikuota ir įgavusi dailų moterišką siluetą, perlamutrinės sagutės papildo šį įvaizdį.

Bukle. Minimalizmas niekur nedingo, ypač skandinaviškame dizaino pasaulyje, bet vienspalvis siūlas iškirtinai gerai atrodo derinyje su įdomia medžiagos faktūra. Isager kompanija yra išskirtinai jautri mados vėjams, tad naujo Alpaca Boucle siūlo atsiradimas jų kolekcijoje – tikrai ne atsitiktinumas.

Labai aukšta darbo kokybė ir dėmesys apdailai. Mezgimo amatas visada turėjo savo niuansų, tik jei seniau tas nebuvo taip lengvai pasiekiama, dabar – įsijunk internetą ir mokykis, kiek tik širdis geidžia. Ir mezgantys žmonės tą daro, nepriklausomai nuo amžiaus, bet jauni tą daro beveik šimtu procentu, nes dažnai kito mokytojo po ranka ir neturi, taip susikurdami tokius gražius ir preciziškus drabužius, kad atlikimo kokybė šviečia net per garbanotą siūlą. O gražios nuotraukos tame pačiame internete – puiki proga ne tik pasidemonstruoti, kuo praturtėjo tavo spinta, bet ir įsitaisyti norinčių tokio pat rūbo eilutę 😉 .

Aivos Remeikienės megztas megztukas ir nuotraukos. Siūlai – Isager Boucle E0, modelis – „Maren Tee„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00