Pirma kregždė

Šmaikštus Jolantos megztinis nėra pirmasis iš neseniai MZ įsikūrusios Isager Boucle alpakos (Rasa, sveikinimai ;)) ) tikra ta žodžio prasme, bet tikrai pirmasis pamatytas ir užfiksuotas.

Jolanta ir aprašymais naudodamasi nevengia interpretacijų bei asmeninių patobulinimų, kas neišvengiamai eina koja kojon kartu su nuolat augančiu meistriškumu, bet šis megztukas yra visiškai jos pačios kūrybinis darbas.

Spalvas Jolanta rinkosi iš pačios pirmosios partijos, bet po tokio sėkmingo starto jau planuoja dar vieną savo mezginių gerbėjai iš naujai atvykusios pavasarinės paletės :).

Abejoju, ar Jolanta turėjo tikslų planą pirkdama abi spalvas, bet spiralės idėja tikrai gyveno jos galvoje ilgą laiką ir pagaliau rado progą išsiskleisti visu ryškumu 🙂 – pynelės dygsniu šviesiu siūlu ant tamsaus fono priekyje ir tamsi ant intarsija megzto šviesaus kvadrato nugaroje.

Pagrindinio motyvo asimetriją palaiko šviesūs priekio stulpelis bei vienas rankogalis. Ir ne taip ryškiai, bet labai stilingai prailgintas nugaros stulpelis, nuo priekio atskirtas skeltuku.

Apdailos gražumą šį kartą prislėpė tamsios alpakinės garbanėlės, apdovanojusios megztuką dailia faktūra, puikiu kritimu ir šiluma, nepaisant gana plono (užtai labai skalsaus! ) siūlo.

Jolantos Gulbinovič megztas megztinis iš Isager Boucle E6s,100.

1 komentaras apie “Pirma kregždė”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00