Linas valdo!

Numezgusi šį megztuką Dalia labai užtikrintai pareiškė, kad įsimylėjo Isager liną. Na, jos meilė Isager siūlams ir dizainams niekam paslaptis nebuvo ir tiesą sakant, tai, kad šis danų gamintojas yra MZ – taip pat didžiulis Dalios nuopelnas, nes lašas po lašo ir akmenį (tai yra, mane 😉 ) pratašo. Bet lino pluoštas yra visai kita daina ir daugelis mezgėjų iki jo neprieina dėl tam specifinio siūlo kietumo čiuopiant. Taip praranda galimybę išbandyti lino rūbą, kuris stebuklingu būdu taip transformuojasi, kad su nei vienu kitu pluoštu aš taip nesijaučiu gerai. Isager linas, tiesa, yra kiek minkštesnis už mūsų lietuvišką, bet ir jam meilę aš jaučiu tik apsirengus. Tuo tarpu Dalia numezgė visą didelį rimtą megztinį ilgomis rankovėmis iš dvigubo lino siūlo ir jei įsimylėjo nepaisydama net sumegztų įspūdingo kiekio kamuoliukų, toks pareiškimas tikrai turi svorį!

Įstriža peties linija nugaroje yra pastaruoju metu greičiau taisyklė, nei išimtis, tai Dalios pasirinktas modelis taip pat nėra išimtis 😉 . Dar man labai patinka, kaip meistriškai modelis draugauja su pasirinktu pluoštu. Linas neturi jokio elastingumo ir stulpelis iš jo neatliktų jokios sutraukiančios ar palaikančios funkcijos, todėl kakle jis yra dvigubas ir neturi jokių šansų išsitampyti, kaip ir dvigubuose gerų akių krašteliuose.

O jau kaip dieviško grožio dviejų spalvų melanžas (ne iš pirmo karto, bet jau taip pataikytas!) dailiai atsiskleidžia gerų ir išvirkščių akių plotuose, į kokį dailų modernistinę architektūrą primenantį vaizdą jie susidėlioja, o matiškas lino blizgesys tą super efektingai pabrėžia. Su tokiu rūbu žiemą vasarą ir jausies tobulai, ir atrodysi.

Dalios Liepuonienės megztas megztinis iš dvigubo Isager Hor Organic (Linen ir Camel), modelis – „Reverse Loop„.

2 komentarai apie “Linas valdo!”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00