Močiutė močiutei

Joana turi šešis anūkus ir su dideliu džiaugsmu mezga kiekvienam ateinančiam individualų kraitelį. Tegu praktiškai žiūrintys dalinasi, Joana mano, kad kiekvienas vaikas nusipelno individualaus dėmesio (ir tai liečia ne tik jos pačios vaikaičius 😉 ), net ir rūbų ar antklodėlės pavidalu. Ir nuotraukose žemiau matote vieno iš anūkų pledą, medvilninį, megztą nukeltų akių raštais Joanos labai mėgstamos konstrukcijos – kvadratinis iš vidurio. Tokiam nereikia iš anksto akių skaičiuotis ir matuoti, mezgi ir matai, o sustoji, kada nusprendi, kad jau pasiektas reikiamas dydis. Bet čia yra tik pirma priešistorė.

Antra priešistorė susijusi su skiautiniais, kuriais Joana ilgą laiką užsiiminėjo, o ir dabar nosies nuo siuvimo nesuka. Kai Joanos draugė susilaukė dukters, Joana pasiuvo jai pagalvytę su meškiukais, kurią mažoji labai mylėjo. Dabar jau ta maža mergaitė užaugo ir pati laukiasi dukrytės. Ta proga Joanos draugė jau galvodama apie anūkę ištraukė išsaugotus savo dukters vaikystės daiktus – toje lobių skrynioje buvo ir Joanos siūtas pagalvytės užvalkaliukas. Dukra labai apsidžiaugė pamačiusi, kad mama išsaugojo jos mylimą daiktą, sujaudino draugė ir Joaną, atsiuntusi jai nuotrauką.

Joana vienodai žiūri į visus ateinančius vaikus ir pamačiusi ištrauktą savo kažkada mažai mergaitei siūtą pagalvytę, paklausė, gal reikėtų ko ir ateinančiai į pasaulį jos dukrytei, gal numegzti kojinytes? Na ir paaiškėjo, kad būsimai mergytei trūksta ne kojinyčių, o… pleduko 😉 . Istorijos tęsinį matote nuotraukose.

Joana pasirinko spalvas, kurios iš esmės tiktų abiems lytims, nors jokių abejonių dėl būsimos pleduko šeimininkės jau nebuvo. Mažoji mergytė bus apklota saulės šviesa, pieno balta ir pirma žaluma. Ta pati konstrukcija iš vidurio, geometriniai smulkūs nukeltų akių rašteliai ir tvirtas bei dailus užbaigiantis I-cord kraštelis. Joana tik kvadratą pavertė stačiakampiu primezgusi ilgoms kraštinėms po juostą su tvarkingais besikalančiais žaliais sodinukais 🙂 .

Siūlai parinkti švelnučiai (merino vilna) ir nebijantys skalbimo mašinos, kad kai mažoji užaugs ir lauks savo vaikų, mama galės ištraukti iš slaptų podėliukų jos numylėtą vaikystės daiktą kaip naują.

Joanos Bartkevičienės megzti pledai ir pirmojo nuotraukos. Pirmasis pledas megztas iš Rosario4 For Nature 02, 12, 13. Antrasis – Iš Drops Merino Extra fine 01, 24 ir 47.

4 komentarai apie “Močiutė močiutei”

  1. Mažąją apklos mezgėjos širdies šiluma,prisiminimai…ir daug kas,ką sunku žodžiais nusakyti…

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00