Polo marškinėliai

Tiksliau būtų šį mezginį pavadinti polo megztukėliu (nes megztukas, bet trumpomis rankovėmis), bet esmė tikrai ne pavadinime. Audronė susigundė gražiaisiais dar likusiais margais Isager Palet siūlais ir kaip tyčia, paskutinė partija šito šiaip juosvo siūlo turėjo melsvą atspalvį, kas, mano galva, pridėjo gerokai gaivaus vėjo ir vasariškos nuotaikos modeliui, nes viskas, kur atsispindi vanduo ir melsvas dangus, kvepia atostogomis 😉 . Ir čia tik niuansas prie bendro paveikslo. Esmė turbūt buvo kartu su siūlais pričiuptame šalia pritūpusiame įkvėpime – modelį Audronė sugalvojo dar namų nepasiekus.

Aišku, tokiai sparnuotai idėjai stipriai niežtėjo sparnus ir ji nė akimirkos negalėjo laukti – ir šį megztuką aš pamačiau daug greičiau po siūlų pirkimo nei daugelį kitų mezginių 🙂 . Jis buvo tokio gaivumo, kokie būna tik iš didelio įkvėpimo, lengva ranka ir, aišku, iš pirmo karto, lyg patys savaime, atsiradę dalykai.

Tekstūrinis raštas idealiai susidraugavo su lengvu siūlo margumu, abu nekonkuruodami, o atvirkščiai, pabrėždami vienas kitą, apie tokių medvilninių palaidinių trumpomis rankovėmis populiarumą neturiu ką ir bepridėti, kai jos jau atsiduria visose pagrindinėse rūbų parduotuvės, polo apykaklė laikosi madingiausių detalių kompanijoje, trumpas ilgis tinka tiek prie sijono, tiek prie kelnių, pačioje gražiausioje šviesoje demonstruodamas daugelį figūrų ir visa tai, kartu su labai gerais atsiliepimais apie šio siūlo elgesį rūbų pavidalu (neveltui gamintojai nusprendė jį išlaikyti savo kolekcijoje), tikiu, nulems, kad rūbas puoš ilgai, bus mylimas ir užtarnautai giriamas.

Audronės megzta palaidinė iš Isager Palet (Night Sky).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00