Ispaniškas dienoraštis

Kai kurios istorijos yra linkusios baigtis ne taškais, o kableliais ir net virsti serialais. Panašu, kad Gražvydės istorija, pastatyta ant trijų stulpų (stabiliausia konstrukcija!) – gimtadienis, Wunderckleks ir Ispanija – yra būtent tokia 🙂 .

Praeitais metais ji gavo dovanų iš Rūtos Wunderckleks kamuoliuką, kurį sumezgė išvykusi po gimtadienio į kelionę po Ispaniją.

Matyt tas posakis „Dievo planai nežinomi” man eilinį kartą pasitvirtino… Gimtadieniui Rūta, kaip ir visas, sveikino „gėlių puokšte”- pasirinktų siūlų kamuoliuku, kurių aš perkilnojau ne vieną, kol galiausiai išsirinkau. Išvažiuodama atostogauti į Ispanijos Andalūzijos regioną, jau visai vos ne eidama pro duris prigriebiau tą dovaną kelioniniam projektui. Baigiantis kelionei kojines pabaigiau ir jos taip atliepia matytiems baltiems miestukams su mėlynais gėlių vazonėliais ir matytiems alyvmedžių begalybę besidriekiantiems laukams… Taip bus ne tik kojos šildomos vėsiais vakarais, bet ir širdis džiaugsis matytais vaizdais ir prisiminimais…”

Apie Ispanijos vaizdus tai nieko negaliu pasakyti, tik pasidžiaugti, bet truputį apie kojines. Siūlų kamuoliukas vadinasi „Bella patina” ir jis įsipaišo į šitą ispanišką istoriją kaip jai specialiai sumanytas. Ir atkreipkite dėmesį į tekstūrinį aulo ir pėdos viršaus raštą – Aušros paleistas virusiukas. Jo žingsnį gali pats reguliuotis, patrumpindamas ar ištempdamas bangeles, ir jis ne tik yra labai elastingas, kas kojinėms yra tikrai ne smulkmena, bet ir labai gražiai, nekonkuruodamas, draugauja su šiais rankomis dažytais siūlais. Taip gražiai, kad net aš, iki šiol įsitikinusi, kad tokiems siūlams geriausiai tinka lygus kojininis mezgimas, imu tuo abejoti…

Ir dar, jei palyginsite šių metų įrašą su praeitų, pastebėsite, kad vaizdai ir kojinių spalvos labai artimai susišaukia. Aš Gražvydės vietoj, kitais metais rinkdamasi kamuoliuką, jo spalvas rinkčiausi kaip lemiantį burtą: koks siūlas bus ant virbalų, tokius vaizdus regės ir aplinkui.

Gražvydės Norkienės megztos kojinės, nuotraukos ir laiškas. Siūlai – Wunderklecks 2139 (Bella Patina).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00