Alyvos

Jau kuris laikas vengiu į vieną įrašą plakti skirtingų mezgėjų darbus, bet šio ketvirtadienio premjeros taip pakvipo alyvomis, kad išėjome kartu su Gunta ir Jolanta bendrai fotosesijai 🙂 . Aišku, ieškojom tikrų alyvų į kompaniją, bet radom našlaites – Guntos koloritams jos turbūt dar labiau tiko 🙂 .

Abu mezginiai vasariški, Guntos trumpos rankovės kalba pačios už save, o ir Jolantos šviesi medvilnė, nors teoriškai ir galima žiemą (ypač šiltose patalpose), bet tokie švelnūs pasteliniai atspalviai taip ir prašosi žiedų, žydro dangaus ir čiulbančių paukščiukų fone 😉 .

Gunta eilinį kartą ėmėsi testuoti naują modelį, kuris dar neišleistas, todėl kam bus smalsu, kaip numegzta jos daili palaidinė, užsukite vėliau į Guntos Ravelry puslapį, kur po modelio išleidimo atsiras aktyvi nuoroda.

Gunta, aišku, nebūtų Gunta, jei nepabandytų reikalų pakomplikuoti, nes megzti lygiai ir tiesiai jai nelabai įdomu. Aišku, ji gali man dabar paprieštarauti, kad nebuvo nusižiūrėto siūlo vienos spalvos pakankamai, tik toks violetinis derinukas, bet toks tokį ir traukia 😉 . Jai net paprastais spalviniais blokais sudėlioti gražiai derančias spalvas pasirodė neįdomu, tai įvedė smagius dryžiukus, savaip apjungdama violetinę trijulę.

Pasvirusi peties linija, dailus rankovės įstatymas, smulkmeniškas modeliavimas – jau būsimo modelio savybės, kurias Gunta idealiai išpildo savo meistrišku darbu.

Negaliu nurodyti ir Jolantos modelio, nes jie gimsta jos galvoje vienetiniais egzemplioriais, derinant raštus ir turimus siūlus. Nusipirkusi paskutines sruogos nebegaminamo For Nature print siūlo, ji visai nesijaudino, kad jo per mažai visam megztiniui, pridėjo priderintą viskozę su medvilne (baltą ir šviesiai alyvinę) skirtingų žingsnių dryžiukais, neišskirdama nei apykaklės ar kraštelių, ir labai sėkmingai viename daikte apjungė ir ripsą, ir stulpelį, ir išvirkščių akių juostas šonuose bei per rankovės vidurį.

Violetinės palaidinės trumpomis rankovėmis autorė – Gunta Jarutė. Modelis (Arpeggio Top) testuojamas, siūlai – Drops Cotton Viscose 3, 21, 25. Šviesiai alyvinis megztukas megztas Jolantos Vainutienės Rosarios4 For Nature print 120, prie jo priderinta medvilnė su viskoze ir gryna viskozė.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00