Dailios variacijos populiaria tema

Mažos skarytės ne veltui spėjo pasipuošti laurų vainikais – visi spėjom įsitikinti, kokio jos yra gerumo, patogumo, kaip galima greitai jų pagalba įsitaisyti efektingą ansamblio akcentą ir kartu pasirūpinti kaklo (o tuo pačiu ir viso kūno) šiluma, kaip idealiai jos tinka tiek po šiltu rūbu aukštu kaklu, tiek prie prasegtų marškinėlių. Šitam paradui kol kas be konkurencijos vadovauja „Sophie Scarf„, bet mezgantys žmonės yra smalsūs, kūrybingi ir nuolat ieškantys naujų kelių, todėl jei skarelės yra gerai ir populiariausia jų jau išbandyta įvairiais siūlais ir spalvomis, kodėl nepaieškojus įdomių variacijų ta tema?

Jolanta myli aksesuarus ir moka su jais labai gražiai žaisti, tai dažnai ji pirmoji ir užneša į klubą naujų vėjų 🙂 . Margasis šalikėlis, išplatėjančiais krašteliais, primenančiais raukinukus, atlieka tokią pačią šildančią mažos skarelės funkciją, kartu leisdamas įvairiausiais būdais keisti savo išvaizdą, taip, kaip įvairiai ir išmoningai galima jį daugeliu būdu nešioti. Labai geras pasirinkto margo kamuoliuko koloritas paverčia šalikėlį daugelio taip siekiamu „prie visko tinkančiu” daiktu.

Dar vienas Jolantos „šalikelis” skarelių kelyje – „Vaflinė skarelė” iš vienspalvio švelnučio merino. Ji bene pirmoji išbandė naują modelį ištirpdydama mano laimingą širdį kartu su sniegu iš nuotraukų 🙂 .

Jolantos Žilinskienės megztas šalikėlis iš Zauberball Crazy 2427 (Alpių kriminalas), modelis – „The Helix Scarf„. Antra skarelė megzta iš Schoppel-wolle Lie Style 7370 , modelis – „Vaflinė skarelė„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00