Spalvota žiema

Drops Snow siūlų lentynos yra pirmas pasirinkimas ne tik megzti pradedančių vaikų, kurie tikisi (ir pagrįstai!) greito rezultato, bet ir tų mezgėjų, kuriuos žavi aiškiai matomos didelės akys, efektingos ir raiškios tekstūros ir stambus mezgimas. Toks mezginis yra ne šiaip megztinukas, o ryškus mados pareiškimas ir labai efektinga garderobo dalis.

Gryna vilna, iš kurios pagamintas šis siūlas, užtikrins, kad daiktas bus ne tik šventė akims, bet ir labai šiltas daiktas, todėl net ir planuodami plonus topus iš lino ir medvilnės, nepamirškime permainingo pavasario charakterio. Ne atsitiktinumas yra ir šių siūlų papildymas, ir šio gražaus megztuko pasirodymas pačią pirmą naujo sezono dieną. Atsisveikinus su striukėmis šilti megztiniai liks vienintele mūsų apsauga nuo gamtos siurprizų, o tokie efektingi – ir labai gražia 🙂 .

Siūlo spalvinė paletė yra beveik begalinė, todėl žaidimams su spalvomis atsiveria begalinės erdvės. Nuotraukose užfiksuotas Gretos megztukas – ne pirmas, ir pagavau ją su fotoaparatu besirenkančią siūlus dar vienam. Bazinis modelis tas pats (idealus sluoksniavimui ir viršutinio drabužio rolėje), bet skirtingos spalvos – ir kiekvienas megztukas turi savo veidą 🙂 .

Gretos Zaranskaitės megztas megtinis iš Drops Snow 24, 09, 98; modelis – „Super Chunky Cardigan Knitting Pattern – The Sherbet Cardi„.

1 komentaras apie “Spalvota žiema”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00