Kart du

Jau kurį Annos mezgimo laikotarpį stebim labai įdomią tendenciją – beveik visi jos megzti modeliai pasikartoja du kartus. Arba skirtingais siūlais, arba skirtingom spalvom. Nes „išbandyti antrą variantą yra įdomu, o trečią jau nuobodu”, – cituoju autorę 😉 . Kepurės, kalėdiniai pašluostukai, kojinės iš naujai atvykusių Grundl Simila siūlų, baktusai iš Edition 3.0 siūlo, Cumulus blouse, vyriškas megztukas, rodytas vienas, nes toks tada ir buvo, bet jau turi antrininką 🙂 ir gresia šitam geram modeliui trečias pakartojimas, nes norinčių eilutė ilgėja. Iš tokio gražaus dėsningumo iškrito ir Cumulus blouse, kurios jau numegztos trys – dėl tos pačios priežasties, kad gerai ir gražu, o kas tokio daikto nenori? Todėl labai galimi geri nukrypimai į šoną nuo porinio varianto.

Bet šiandieninio įrašo skaros dar yra dvi – pagal dominuojančią Annos mezgimo tendenciją 🙂 . Ir tai nėra apie tai, kad nepatiko pirmas variantas, bandau kitą, ne. Abu variantai turi savo privalumų – merino vilnos sunkesnė ir gražiai krenta, o tamsioji mielesnė ant kaklo. Ant šviesaus, blizgaus ir apvalaus merino visos tekstūrinio rašto detalės matosi ypatingai ryškiai, bet pūkuota tamsi primena laiko pasendintus metalo kaldinius.

Mezgant antrą kartą aprašymas jau būna išsamiai patikrintas ir išstudijuotas, todėl turėtų judėti greitai ir smagiai, o to paties mezgimas skirtingais siūlais duoda labai akivaizdžių ir vertingų pamokų keliaujant po pluoštų ir tekstūrų šalį – tokiu būdu geriausiai atsiskleidžia skirtingos kiekvienos medžiagos savybės. O kad gražaus daikto atsiranda du vienetai – tai ne vienas, o du žmonės taps laimingais ir sušildytais 🙂 .

Annos Dambrauskienės megztos skaros ir nuotraukos. Viena skara megzta iš Drops Merino Extra fine 37, kita – iš Rosarios4 Meu Bem 2, modelis – „Cowboys and Angels„.

1 komentaras apie “Kart du”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00