Pastelinė kolekcija

Jolanta, kaip ir didelių rimtų kolekcijų kūrėjai, visada mąstė sezonu į priekį. Vasarinius mezginius (bent jau šiam sezonui) ji jau baigė, ir jai nereikia priminimo, kad ryt bus labai gera rasti spintoje šiltas kojines 😉 – kolekcija ateinančiam rudeniui jau paruošta!

Kolekcija, atspindinti pačias šviežiausias tendencijas kojinių mezgime. Vienspalvis siūlas pastaruoju metu ryškiai dominuoja, nieko nenustebinsiu tokiom „naujienom”, bet savajai kolekcijai Jolanta pasirinko ir kojinėms ne pačius praktiškiausius šviesius pastelinius atspalvius. Užtai jie mus nukelia į tuos gražaus gyvenimo laikus, kai buitis buvo gerokai sunkesnė, bet kiekviena jos dalelė liudijo meilę grožiui, jo svarbą ir būtinybę.

Šviesios spalvos yra pati dėkingiausia medžiaga įvairiems raštams skleistis ir Jolanta visoms penkioms poroms išrinko skirtingus, suderindama juos stilistiškai su siūlo atspalviu.

Tik pirma mėtinė pora megzta pynėmis, kitos – dailiais kiauraraščiais.

Labai paieškotais, prireikus ir savaip modifikuotus (kojinės plotis – dalykas šventas!).

Švelniuose gėliniuose atspalviuose dominuoja augaliniai motyvai. Pilka pora ir spalva, ir raštu primena pajūrio augmeniją, o ir kaip dailiai įkomponuotas kulno nuėmimas!

Daugiausiai kūrybinių kančių sukėlusi rausva pora tikrai buvo verta ilgų rašto paieškų. Švelniai moteriškai porai pritaikytas dailus dantytas kraštelis ir praktiškai elastingas bei labai nebanalus kiauraraštis.

Prisipažinkite, tokią dėžutę turėdami, jau lauktumėte rudens? 😉

Jolantos Žilinskienės megztos kojinės ir nuotraukos. Pirmos poros siūlai – Regia Premium Cashmere 00062, modelis – „Twisting Pathways Socks„. Antra pora megzta iš Regia uni 4-ply 2019. Trečioji pora megzta iš Opal uni 9932, pritaikytas kojinėms kiauraraštis. Ketvirtoji pora megzta iš Regia Premium Cashmere 0096, pačios pritaikytas kiauraraštis. Penktoji, rausva, pora megzta iš Regia Premium Cashmere 0031.

2 komentarai apie “Pastelinė kolekcija”

  1. Na nepaprasto gražumo ir gerumo kolekcija. Labai mėgstu rudenį, o tokios kojines visiškai užbūrė 😁

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00