Paukščių plunksnos

„…įsitrauks tik dangus kaip liūnas,
pulkas lėkdamas plunksną numes…

Iš J.Vaičiūnaitės eilėraščio „Gulbė”

Šį kartą pulkas ne plunksną numetė, o visas jų lietus pasipylė į Vilmos mezgimo krepšį ir… man ant širdies, nes kas gali būti saldžiau modelius rašančiam žmogui, kaip matyti juos numegztus. Ir džiuginančius 🙂 .

Rašau Jums – kaip pažadėjau prieš keletą savaičių, kai buvau užėjusi pasižiūrėti ,,Paukščio plunksnos“. Pasakojau Jums, kad esu nuostabias kojines nusimezgusi, kurias nei pati nešioju, nei kitam duodu ir… nusipirkau siūlus antrai porai.

Taigi, pirmiausia  – apie ,,Paukščio plunksną“. Žiemą pirmą kartą užsukau į ,,Mezgimo zonos“ parduotuvę ir pamačiau ją – nuostabiąją ,,Paukščio plunksną“. Apsuko man galvą ji iš karto, galvojau, kaip man tokią nusimegzti. Labai apsidžiaugiau internete pamačiusi, kad yra smulkus aprašymas. Na ir pasipylė tada mano plunksnos: jau penkias esu numezgusi, šešta su manimi ,,atostogauja“ 🙂 . Mamai, mylimai bendradarbei, draugei, puseserei. Labai smagu ir gera jas megzti 🙂 .

O tas mezgimo dangus – tikras liūnas, primėto plunksnų ir įsitraukia negrįžtamai, vis naujus horizontus atverdamas, naujais siūlais, formom ir modeliais gundydamas…

Na, o kojines tai turbūt megzčiau ir megzčiau be sustojimo… Labiausiai patinka megzti lygiai, be raštų ir pynių, tada mezgimas tampa tikra meditacija – pailsi galva ir širdis. Pačios gražiausios man – iš Zauberball Kleiner Fuchs pereinamų spalvų siūlų. Nusimezgiau sau vienas – nei pati nešioju, nei kitam duodu 🙂 . Aišku – vasara dabar, bet… 🙂 . Dar vienos  tokios pat ant virbalų – jau pažadėtos vyrui 🙂 , teks duoti.

Vilmos Miliauskienės megztos skaros bei kojinės, laiškas ir nuotraukos. Kojinės megztos iš Zauberball Crazy 1564.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00