Antras raundas

Antras atsiskaitymų raundas ir šį kartą – tik apvali koketė.

Aušra savo megztuką numezgė viena pirmųjų, pritaikiusi saviems skaičiavimams modifikuotą Magnolia modelio kiauraraštį apačioje. Skubėjo fotografuoti, bijodama, kad orai tuoj sušils ir megztukas bus per karštas. Man tai nelabai suprantama, KADA jau yra tas oras, kai per karšta su plonu merino vilnos ir medvilnės deriniu, bet spėju, net Aušra sutiks, kad megztukui dabar aukso valandos 😉 .

Kiauraraštis prarado savo spurgelius, o Aušros apvalios koketės skaičiavimai – ledas, nuotraukos neleis sumeluoti.

Rasos mėgstamiausias mezgimo (ir nešiojimo) projektas – suknelės, todėl apvalios koketės skaičiavimai būtent dar vienai iš jų ir pritaikyta. Permegzta iš jau panešioto megztuko, bet vis tiek truputį pritrūko pagrindinio siūlo, tai Rasa labai dailiai prikombinavo kraštą iš atsargų. Ir labai į spalvinę temą – suknelė vadinasi „Sakuros”. Šalia tą gamtos reiškinį iliustruojančios nuotraukos iš Alytaus. Viskas būtų kaip ir pagal gamtą, tik kad tos nuotraukos darytos tada, kai Vilniuje mes dar sunkiai skyrėmės su pirštinėmis ir kepurėmis. Rasa man paaiškino, kad Alytus yra kitoje klimatinėje zonoje, čia reikalai ne pietuose, kur, beje, yra ir šalčiausias Lietuvos rajonas Varėna.

Rasos suknele visi galim pasigrožėti nuotraukose, bet nepamirškime ir Alytaus. Kai pavargsite nuo šalto, drėgno ir atšiauraus vietinio klimato, nepulkit į Egiptą ar Turkiją, prisiminkite, kad ir ta pati Lietuva turi tokią stebuklingai kitokią nuo visų pilkų padangių skirtingą klimatinę zoną :).

Nauja suknele apvalia kokete džiaugiasi ir Daiva. Ne tik pozuoja nuotraukoms, šio laiko šaltiems ir drėgniems orams tai tikrai tobulas rūbas, o tiems, kas kartais parduotuvėje klausia, kada nešioti mezginius iš tokio šilto siūlo kaip islandiška Lettlopi vilna, kartu turim atsakymą – gegužę, medžiams žydint ir centriniam šildymui atostogaujant 😉 .

Labai pralinksmino Evelinos prierašas prie megztuko nuotraukų: „Man irgi tinka, bet ant dukros atrodo geriau...”, kiek po juo pasirašytų? ;)). Evelina išbandė tik ką tuomet atvykusį Isager Alpaca 3 siūlą ir atėjusi pasikonsultuoti… rimtai užkrėtė Dalią – prieš pačios rankomis sudėliotus į lentynas kamuoliukus atsilaikė, o prieš megztinį nebe – taip sužavėjo ją neplonas, bet lengvas ir purus mezginys.

Kol kas džiaugiamės pabaigtais mezginiais ir tradiciškai iki dienos galo laukiam vėluojančių studentų. Ir kviesimės į pagalbą burtų nykštuką :).

2023-05-02. Ilgai laukti neteko – dar vienas nuostabus megztukas. Valerija nepagailėjo išardyti per ilgos koketės ir dabar turi tobulą megztinį (bet net ir jis kritiško pačios mezgėjos žvilgsnio neišvengė): „Tai – mano pirmasis  megztinis, bet tikrai ne paskutinis. Galiu pasakyti, kad jis yra tikrai labai patogus, todėl vilkėsiu jį su malonumu. Tiesa, nesu patenkinta apačia, nes ji yra varpelio formos. Planuoju perdaryti. Labiau sumažinsiu akių skaičių.

Mėlynas megztukas megztas Aušros SvarauskienėsRosarios4 Jardim 15, apačios kraštelis – modifikuotas iš „Magnolia” modelio. Sakurų suknelė megzta ir fotografuota Rasos Bacevičienės. Mėlyna suknelė megzta Daivos MiliauskaitėsLettlopi 1700 ir 1403. Jūros bangos megztukas megztas ir fotografuotas Evelinos Junčienės, siūlai – Isager Alpaca 3 18. Islandiškos vilnos megztukas megztas ir fotografuotas Valerijos Užkurienės, siūlai – Lettlopi 0086, 0085, 0867, 0051, 1417.

2023-05-05. Šį kartą nykštuką pavyko pagauti tik po trijų dienų, bet pagaliau – didelė ranka jau mamos siūtame kubiliuke ir – ta-dam! – šis patogus krepšelis mezginiui laikyti ir nešiotis keliauja pas Rasą Bacevičienę!!! Valio jai ir triskart Valio visoms, pabaigusioms megztinius ir pasirodžiusioms – savo prizus Jūs jau nusimezgėte 🙂 .

1 komentaras apie “Antras raundas”

  1. Visos šaunuolės ir vertos prizų! Prisipažįstu, kad „palikau distanciją” maždaug ties rankovių atskyrimu – kažkaip vis atrodė ne taip, o paskui dar paaiškėjo, kad ir siūlų pritrūksiu..

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00