Antra dalis arba Pasaka be galo

Kai pasakiau kompanijai, kad ruošiu antrą įrašą apie mega populiarias skareles, kurias visos intensyviai iš visokiausių siūlų ir spalvų mezga, visos tik nusijuokė, kad šitai istorijai greičiau tiktų kitas pavadinimas – „Pasaka be galo”. Su džiaugsmu pasitaisau ir labai laukiu… tęsinio, ne galo 😉 .

Jurgitos tai jau antra skarelė i plonosios Isager alpakos su moheriu – moteriškai subtili ir elegantiška.

Rūta savąją nusimezgė ilgesnę, tai ir mezgimo draugei aprišti užteko 😉 . Gelsva vilnelė su švelniu kreminiu moheriu – lygiai tokio paties derinio, kaip ir naujas mezgtukas, skarelė jam į komplektą. Rūta nuotraukose demonstruoja ilgį ir savą užsirišimo būdą.

Dvi naujos Jolantos skarelės tęsia smagią tradiciją – vienas Edition 3.0 kamuoliukas = viena skarelė. Spalvų daug, tarp jų tikrai savas atrasi (ir ne vieną 😉 ).

Numezgė Jolanta tikrai ne dvi, bet tik dvi pavyko įamžinti 🙂 .

Rūta nebūtų Rūta, jei nepasmalsautų, kas naujo ką tik atvažiavusioje dėžėje iš Schoppel-wolle. Ten ir kelios naujos Edition 3.0 spalvos pasirodė besančios… viens du jau pirmoji naujiena ant Rūtos kaklo.

Moheris su plona vilnele pasirodė labai geras ir labai vaisingas derinys, ne viena mezgėja naujomis akimis savo siūlų atsargas peržiūrėjo, kai greitai paaiškėjo, kad skarelė išeina iš visai nedidelio kiekiuko. Plonos vilnelės gali būti likęs labai neįspūdingas kamuoliukas, iš kurio, rodos, nieko dora neišeis, o pridedi sruogelę moherio ir žiūrėk – ir siūlai įdarbinti, ir pats su nauju aksesuaru.

Jolanta taip išnaudojo savo naujai skarelei visai nedidelį Spinni likutį nuo megztinio. Pridėjo violetinį moherį ir gavo nuostabiai gražią turtingą spalvą – ir prie savo pavasariško megztuko, ir prie Bitutės kailiuko 🙂 . Šitą derinį aš išskirtinai myliu, turiu iš jo megztuką ir negaliu atsidžiaugti iš jų sąjungos gimusia medžiaga – tiek švelnumu (tuo rūpinasi moheris), tiek formos laikymu (ačiū, Spinni), tiek labai optimaliu storiu.

Tamsesnę skarelę Audronė nusimezgė iš labiausiai patikusio Edition 3.0 kamuoliuko, o šviesiai užteko to paties nediduko kiekiukio plonojo Edition 6.0 su pridėtu moheriu. Iš likusio kiekio būtų išėję beveik niekas, o stojo du – ir nauja skarytė. Eilinį kartą pasigrožėjau, kai moheris viską perkeičia – Angliškas sodas rožinėje migloje visai kitaip nei vienas atrodo!

Dar dvi draugės, neatsispyrusios stipriems šios mažos skarelės kerams 🙂 . Kotryna demonstruoja draugės Liepos (tos pačios, kuri audžia tokius voratinklinius šalikus) jai numegztą skarelę, kurią sugrįžusi iš kelionės rado dovanų 🙂 . Skarytėje pati ploniausiai (Lace Ball 100) marga merino vilna sujungta su priderintu moheriu. Margame kamuoliuke spalviniai perėjimai tokie ilgi, kad jie pasimatė tik pašiltėjusiame skarelės kamputyje, tiek nedaug jo visam daiktui sumezgama. Skarelė tokia stebuklinga gaunasi – nei marga, nei vienspalvė.

Pati Kotryna su moheriu sudėjo storesnę alpaką. Ši spalva nebegaminama ir likučio net mažytei neužteko, bet užteko kelių dryžiukų ir galiuko priderintos rusvos, kad siūlų likutis išdidžiai transformuotųsi į patį madingiausią aksesuarą 🙂 . Moheris ir čia savo vienijančią galią pademonstravo 😉 .

Aušra pačioms švelniausioms skarytėms išsirinko merino vilnos, šilko ir kašmyro derinį, jaukų kaip kačiukas ir elegantiškų spalvų. Fotografijose tos spalvotos skarytės į labai švelnią gėlytę susidėliojo, tik neilgam 😉 .Derino kaip ir prie savęs…

Dukra atėjusi išsirinko vieną sau, kitą – mažam sūneliui, Aušrai, kaip ji pati juokėsi, liko ta, be spalvos. Na, spalvų turim, o pasaka galo – ne, todėl…

Pirmoji skarelė megzta Jurgitos Kasakaitės iš Isager Alpaca 1 61 kartu su Isager Silk Mohair 62. Kompaniją jai palaiko Rūta Juzėnienė su savo skarele iš Isager Silk Mohair 62, pridėto prie gelsvos vilnelės. Jos megzta ir žalia skarytė iš Schoppel-wolle Edition 3.0 2595. Šalia Rūtos – Jolanta Vainutienė su savo megztomis skarelėmis iš Schoppel-wolle Edition 3.0 2471 ir 2298. Kita skarelė megzta Jolantos ŽilinskienėsIsager Spinni 10S kartu su Isager Silk Mohair 12. Kitos dvi skarelės megztos Audronės Steponaitienės, viena – iš Schoppel-wolle Edition 6.0 2296 (Angliškas sodas) kartu su Drops 03, kita – iš Schoppel-wolle Edition 3.0 2328 (Diena sode). Kotrynos Navickaitės demonstruojamas skarytes mezgė draugė Liepa Žukauskaitė ir ji pati. Pirmoji megzta iš Schoppel-wolle Lace Ball 100 2168 kartu su Rowan Silk Mohair 692, antroji skarytė megzta iš Drops Alpaca 8120 ir 302 kartu su Drops Kid-Silk 12. Paskutinės trys skarytės – gėlytė – megztos ir fotofrafuotos Aušros Svarauskienės. Siūlai – Schoppel-wolle Cashmere Queen 3543, 6165, 7130. Visų modelis – „Sophie Scarf„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00