Alernatyvus būdas

Na ką, sveiki sulaukę gražiausio medžių žydėjimo laiko – miestai paprastai tuo metu atjungia centrinį šildymą, o gamta pasirūpina pasijuokti iš tų kruopštuolių, kurie jau spėjo suslėpti žieminius drabužius ir žvelgdami į giedrą dangų išsidėlioti spintoje spalvotą vasarišką garderobą. Po neseniai mus palepinusių karščių sugrįžusios darganos atrodo kaip atgimęs ledynmetis ir jei žiemą prie pliusinės temperatūros daugelis puikiai apsieiname be kepurių ir pirštinių, tai dabar be jų, rodos, sunkiai išgyvensim 😉 . Kaip ir su plikais kaklais. Todėl šiandieninis Anastasijos mezginys yra kaip tik į dešimtuką!

Jos pagrindinis tikslas buvo sunaudoti Aade Long likučius praktiškam ir nešiojamam daiktui, tik nežinau, ar ji įtarė, jog tas nešiojimas bus gegužės mėnesį 😉 .

Savo kaklašildį ji mezgė kaip megztuko pradžią, tik be rankovių ir užbaigia viską ties pažastimis, stulpelių krašteliu sujungdama priekį su nugara, kad daiktas stabiliai laikytųsi savo vietoje. Kaklas megztas stulpeliu ir dvigubas, kad šiltas ir spalvotas, o priekyje įtaisytas išsiskiriantis užtrauktukas, kad ir kaklo prigludimą reguliuotų, ir greitą apsirengimą bei nusirengimą.

Toks kaklašildis yra labai graži, patogi ir originali alternatyva tradiciniams kaklo šildytuvams – skaroms bei šalikams. Po striuke tobulai apsimeta megztiniu ir tikrai pradžiugins ne vieną šaliko nekentėją.

Atskira kalba, kaip gražiai Anastasija suderino vienspalvės baltos vilnos ir tokio pat storio pereinamų spalvų galiukus. Net I-cord kraštelis spalvotas! O svarbiausia – stebuklų stebuklas! – ji iš tikrųjų pribaigė baltos spalvos likučius. Viską, iki paskutinio metro. Nesu tikra dėl spalvotų, o likučiai, kaip visi žinom, yra aršiau už piktžoles – palik nors menkiausią užuominą ir jie žaibišku greičiui ims daugintis ;)) . Žadėdami naujus originalius mezginius 🙂 .

Anastasya Zaychenko megztas kaklašildis iš estiškos Aade Long 8/2 vilnos (natūrali nedažyta balta ir pereinamų vaivorykštės spalvų sruogos fragmentai).

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00