47

Esu jau ne kartą minėjusi, kad daugelis skirtingų Isager kolekcijos siūlų turi tuos pačius numerius, reiškiančius tą pačią ar labai panašią spalvą (skirtingi pluoštai skirtingai geria dažą), kad lengviau būtų juos derinti tarpusavyje. Šiandieninius du naujus Jolantos megztukus jungia skaičius 47. Idealiai Jolantiška spalva – tamsi pilka į violetinumą. 47 numerio buvo tiek pirktas Isager Silk mohair, tiek plonytė Alpaca 1. Abu siūlai – pora kaip tvora. Taip atrodė, o gyvenimas niekada nepraleidžia progos mums priminti, kad du kart du ne visada yra keturi…

Ilga istorija vienu žodžiu – skyrybos. Su gera pabaiga – du megztukai 🙂 .

Prie violetiškai pilko moherio Jolanta prikombinavo vilnelę iš savo podėlių ir pritaikiusi lengvai kontrastingą kraštelį numezgė megztinį kimono rankovėmis.

Plonoji alpaka gavo į porą kitą pilką moherį ir iš naujo derinio Jolanta numezgė megztinį nuleistomis rankovėmis. Pakankamai platų su susiaurintu apačios krašteliu, kuriuo labai gudriai galima reguliuoti megztinio ilgį.

Dar viena šios istorijos detalė – vienas megztinis liks Jolantos spintoje, kitas iškeliavo pas dukrą. Iš vienos pusės du 47 numerio siūlai išsiskyrė, iš kitos – tapo jungiančiu mamos ir dukros skaičiumi 🙂 .

Nauja skarelė, kaip matote, tinka prie visų, nes… taikyta prie savęs 😉 .

Jolantos Vainutienės megzti megztiniai. Pirmasis megztas iš Isager Silk Mohair 47 su pridėta vilnele, antrasis – Alpaca 1 47 su priderintu moheriu. Skarelė megzta iš Schoppel-wolle Edition 3.0 2471, modelis – „Sophie Scarf„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00