Liemenės vaikams

Liemenės sugrįžo į madą ir okupavo suaugusių spintas, bet iš vaikų drabužinių jos niekur ir nebuvo pasitraukę – toks patogus ir reikalingas daiktas jos yra! Rankos visiems pasaulio reikalams laisvos, o krūtinė ir nugara šilumoje gyvena 😉 . Šilumos tos saikingai, vis mažesnė dalis kūno liemenės pridengta, o laviruojant apatiniais sluoksniais galima sėkmingai išsaugoti komfortą gana plačioje temperatūrinėje skalėje.

Tatjanos anūkai dabar gyvena šiltame krašte, todėl močiutė mezga tik liemenes. Mažajai modistei – linksmą ryškią, vyresniam broliui – iš kelių siūlų minkštos alpakos su šilku – vyriškai santūrią.

Krašteliai abiejų priderinti kitų spalvų, kad nepamirštume, jog liemenė – ne tik praktiška, bet ir viena puošniausių kostiumo dalių 🙂 .

Gražvydė vaikų turi melejoną, turbūt tiek ir liemenių yra numezgusi 😉 . Ši naujoji – Gretutei, taip, tai pačiai Gretutei, kurios gimimo progai skirti drabužėliai, rodos, vakar puošė MZ dienoraščio puslapius 😉 . Kasmet jai ir mažajai sesutei Gražvydė mezga ką nors nauja kiekvieno gimtadienio proga, o ši liemenė skirta jau penkiametei 🙂 . Gražvydė mezgė Aušros išpopuliarintu tekstūriniu raštu, primenančiu pynes, sukomponavusi motyvus skirtingų aukščių segmentais. Raštas labai gražiai atrodo abiejose pusėse, tuo Gretutė ir pasinaudojo, apsirengdama ne taip, kaip Gražvydė sumanė, jai labiau patiko vertikalūs gerų akių brūkšneliai. O mažajai sesei patiko vyresniosios liemenė, tai kaip ištversi nepasimatavus 😉 .

Gražvydė gavo mažosios mergytės nuotrauką su vyresnės sesės liemene, ir aišku, kad jos širdis neatlaikė – mažoji jau turi savą geltoną. Iš to paties siūlo, tokiu pačiu raštu megztą. Pozuoja su pačia naujausia Gražvydės nuosavas modelis – anūkėlis Kernis. Ir spėju, ši istorija prasitęs… Ne veltui Daiva, pozuodavusi paprašyta nuotraukoms su kitų mezgėjų mezginiais, juokdamasi klausė: „Kas pozuoja, tas po to ir nešioja, ane?” 😉

Tatjanos Liadnik megztos liemenės anūkams ir nuotraukos. Mergaitiška liemenė megzta iš Schoppel-wolle Edition 3.0 2515 (Gandų malūnas) ir Life Style 5171M, berniukiška – iš Drops Alpaca Silk 03 ir 27. Rožinė ir geltona liemenės megztos ir fotografuotos Gražvydės NorkienėsDrops Lima 7273 ir 2923. Nuotraukos ant sesių – mamos 🙂 .

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00