Suskaidyti perėjimai

Dar vienas labai smagus Anastasijos megztukas, apžaidžiantis pereinamų vaivorykštės spalvų estiškos vilnos sruogą. Nes spalvos patinka, o persiliejančios viena į kitą spalvos – ne taip 😉 . Išeitis reikalauja nemenkai pasikrapštyti ir išsikarpyti atskirų spalvų galiukus, bet rezultatas atperka bet kokius „vargus”.

Spalvotos juostelės ypatingai ryškiai skamba baltame fone, dabar, žiūrėdama nuotraukas atidžiau, pastebėjau, kad ir spalvas Anastasija išdėstė beveik lygiai taip, kaip jos išrikiuotos vaivorykštėje 🙂 . Priderintas puodelis – taip pat jos rankų darbas.

Visas modifikacijas susidomėję ras čia, man labai patinka, kaip Anastasija visus mezginius prisiderina sau. Šiame megztuke pirmiausiai krinta į akis stipriai prailgintos rankovės, kurių jai labai norėjosi. Ir dar kartą, matydama tokius darbus, pasijuntu laiminga, esanti tokio gražaus ir kūrybiško užsiėmimo dalimi, kurio dėka galima susikurti didžią dalį savo garderobo – visiškai kokio nori stiliaus, kokios nori spalvos, silueto, kad viskas būtų TAVO – iki mažiausių detalių.

Anastasya Zaychenko megztas megztukas iš Aade Long 8/2 artistic (Vaivorykštė) ir natūrali balta. Modelis – modifikuotas „The Classic„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00