Nepasibaigiantys

Kiekvienas mezgantis žmogus greitai supranta vieną dalyką apie siūlų atsargas – jei kas ir linkęs jose baigtis paskutinis, tai yra likučiai. Galite pritrūkti norimos spalvos naujam megztukui, išsvajoto kamuoliuko kojinėms, bet tie keisti, skirtingų sudėčių (dažniausiai), spalvų bei storių puskamuoliai, atrodo, dauginasi kaip piktžolės darže ar dulkės namuose, nekontroliuosi situacijos ir prašmatnus švediškas stalas kandims paruoštas.

Tam tikra disciplina pagerina situaciją, bet pats geriausiais receptas kovai su likučiais yra kūrybingumas ir kuo daugiau laisvės bei polėkio sau leisite, tuo daugiau šansų turite iš šitos nelygios kovos lauko išeiti nugalėtoju su nauju originaliu drabužiu į savo spintą 🙂 .

Su tuo išskirtiniu kūrybiniu polėkiu Daiva žiūri į visus savo mezginius, todėl likučiai jai – ne tyliai augantis priešas, o puiki žaliava naujiems eksperimentams.

Šiandieninis megztukas – vienas iš tokių gražių bei originalių jos kūrybos mezginių, pačios sugalvoto modelio, suderinusio savyje ir melanžą, ir ripsines juosteles su šoniniais stulpeliais, pabaigos kraštą su skeltukais ir ta pačia spalva akcentuotą pečių liniją bei dar kitos spalvos ilgus rankogalius. Puikus tiek apsirengimui, tiek užsimetimui ant pečių, kas vadinasi vienu žodžiu – sluoksniavimas.

Kai žongliruoji likučiais, sunku kartais susekti visų kamuoliukų vardus ir pavardes, ypač jei nesaugai jų „gimimo liudijimų”, bet kai kas yra ryškus ir be jokių popierių. Šios istorijos dalyviai – baltas moheris, Drops Lace 6790, 2020, Schoppel-wolle Lace Ball 2169, Isager Tweed (Navy) bei vienas kitas antraeilis personažas. Tvirta režisieriaus ranka čia yra kertinis punktas.

Daivos Janavičienės megztas megztukas iš Drops Lace 6790, 2020, pakarpyto pagal savo reikmes Schoppel-wolle Lace Ball 2169 (Dūmų pėdsakai), Isager Tweed (Navy) bei tinkančio šiobeito.

1 komentaras apie “Nepasibaigiantys”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00