Istorija su pratęsimu

Iš pradžių buvo šis smagus jūrinio stiliaus megztinis su keliomis saulės juostelėmis iš minkštos perdirbto džinso medvilnės. Jaukus ir mielas, tik ne po visais drabužiais telpančiomis rankovėmis.

Todėl gimė jo topinė versija, kuri ir karštą dieną, ir po švarkeliu puikiai tiko. IR – svarbiausia šios istorijos atomazgai – liko dar siūlų. kurie jau išbandyti ir patikę 😉 .

Kad turimų likučių užtektų nueiti visą kelią iki galo, retai gyvenime atsitinka, greičiau tenka prisipirkti ir melstis, kad visi susinaudotų, jei nenorime nemirštančios kelių kartų vieno siūlo dinastijos (kaip tai įvardijo likučių valdymo meistrė Jolanta, yra megztinis-mama, paskui prisidūrus šįbeitą megztinis-vaikas, megztinis-anūkas ir taip toliau, kur jau sugebėsite padėti tašką). Tai siūlų buvo prisipirkta, apgalvotai ir iš anksto paskaičiavus, ir dar praplėstas spalvynas naujam efektingam megztukui – tikrai bombai!

Koks gražus tekstūrų, skirtingų raštų ir formų derinys suprantamas iki galo tik tokiam pačiam mezgančiam žmogui, tačiau bendras mezginio efektas toks, kad net praeiviai gatvėje susižavėję atsisukinėjo, o taip nedažnai atsitinka!

Viktorijos Žilinskaitės megzti megztukai ir palaidinė, siūlai – Rosarios4 Re-Use 01, 07, 11, 13, 17.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00