Ilmava 25

Ketvirtadieninis „Ilmavos” serialas sugrįžta šiais metais su fejerverkais – nuostabaus gražumo Eglės palaidine, kuri jai yra „tik” trečia, o bendrame tęstiniame MZ projekte jos mezginys yra toks solidžiai jubiliejinis, dvidešimtpenktas!

Visoms mezgėjoms gerai žinoma istorija. Numezgus palaidinę (megztinį/kojines/įrašykite pačios) liko medvilninių siūlų. Nusipirkau dar vieną kamuoliuką medvilninių ir du kamuoliukus lininių siūlų. “Mečiau” visus kitus mezginius ir štai nauja palaidinė. Tiksliau būtų pasakyti senos palaidinės nauja versija, nes prieš tris metus šį modelį jau mezgiau iš storesnių medvilninių siūlų. Kadangi modelis labai pasiteisino, tai ir pa-copy-pasty-inau, tik paįvairinau, kiekvienos spalvos pabaigoje išmegzdama išvirkščių akių eilę. Teisybės dėlei, turiu pasakyti, kad liko pusė kamuoliuko medvilninių siūlų (trukt už vadžių, vėl iš pradžių – galima bus vėl ką nors nusipirkti, kad sumegzčiau likučius), o lininių dviems juostoms pritrūkau. Mano miela bendramezgėja Židronė išgelbėjo, mat podėliuke turėjo Isager likučių.

Dar labai džiaugiuosi Vaidos patartu siūlų sukaišiojimo būdu – supinti juos į kasytę!
P. S. Nuotrauka, kurioje esu susiderinusi su rugiagėlių puokšte, atsiuntė Dovilė – kartu mezgėm mezgėjų brunch’e.
P. S. S. Žymeklis grybukas is “Smagu visiems”

Eglės Lašinskienės megzta palaidinė ir nuotraukos. Siūlai – Schoppel-wolle Zauberball Cotton 2597 (Damos pirmos), Schoppel-wolle Cotton Ball 2275 (Rašalas), Isager Trio 1 (Blush, Nave, Frost); modelis – „Ilmava„.

1 komentaras apie “Ilmava 25”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00