Žalios vingrybės

Aušra turbūt juokiasi dabar iš to vasarinių mezginių vajaus, nes ji tai jau labai seniai suprato, koks tai yra gėris ir grožis ir ne po vieną daiktą per sezoną nusimegzdavo. Tai, kad sezonas trumpas, tokiai kolekcijai yra vienas didelis pliusas – ji su metais tik gausėja 🙂 . Tiesa, Aušra pasisakė turinti vieną lininę palaidinę, kuri jau turi „naminės” statusą ir ateityje planuoja virsti pašluostėmis, bet kai nuolat vasaromis nešioji tik savo pagamintus rūbus, čia toks labai nedidelis nuostolis, greičiau jau proga atsinaujinti 😉 .

Trio 2 Aušra mezga ne pirmą daiktą, tik jei pirmą mezgė su 2,25 mm virbalais, tai šią žalią palaidinukę jau su 2,5 mm, nes pastebėjo, kad ir su storesniais virbalais gali pasiekti pagrindinį tikslą, kad rūbas nepersišviestų, o ir mezgasi greičiau, siūlų reikia mažiau, ir kritimas gražesnis 🙂 .

Ši palaidinė megzta iš detalių pirmyn-atgal, taip buvo patogiau raštus dėlioti ir kaklą formuoti (čia jau Aušra prie modelio pati prisidėjo), aš tik negaliu atsistebėti mezgimo lygumu – čia tau ne vilnonis siūlas, prislepiantis bet kokius nelygumus!

Priekyje į pagrindinį išvirkščių akių raštą įsiterpia tik augmeniją primenančios vertikalios pynelių juostos šonuose, o visas gražumas – vingrus kiauraraštis su pynutėmis – yra nugaros viduryje. Su Aušra pasijuokėm, kad susižavėję žmonės galėtų legaliai paspoksoti, nugaroj tik raštas, ne akys 😉 .

Stulpelis yra greičiau jo imitacija, nes ripsas vietoj išvirkščių akių neduoda jokio tamprumo, tik nesiriečia, bet ir siūlas toks pats neelastingas – gera pora 🙂 .

Aušros Svarauskienės megzta palaidinė iš Isager Trio 2 (Green Tea), modelis – „Argenteuil Top„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00