Elisabeth Blouse

Tęsiame vasarinių palaidinių paradą ir šios dienos įrašo herojė – gaivi Jolantos palaidinukė iš ekologiškos Odemira medvilnės, pakeitusios For Nature print, todėl smalsūs mezgėjai nušaus du zuikius – ir apžiūrės indvidualiai pritaikytą modelį, ir dar naują siūlą, kurio margas kamuoliukas neduoda ramybės, kaip atrodys mezginyje.

Pagrindinė šio siūlo kolekcija primena ledų kioską, bet šis mėlynas atspalvis – toks pats gaivus ir vasariškas – greičiau panašus į melsvą baltų debesėlių pilną dangų, kaip čia tas asociacijas bedėliosi, viskas vis tiek apie vasarą, saulę ir atostogas :).

Savo vasarinę palaidinę Jolanta perdirbo iš megztuko modelio (ši idėja neduoda ir man, ieškančiai vasariškų modelių, ramybės). Ir ne tiesiog patrumpino ilgį bei padarė trumpas rankoves vietoj ilgų, ji dar persiskaičiavo akis, nes naudotas siūlas neatitiko tamprumo, ir pridėjo idealiai pritaikytas tris sagutes. Man pasistebėjus, ji tik numojo ranka, kokios gi čia problemos persidaryti modelį pagal save 🙂 . Užtai turi visiškai savo rūbą – darbas meistrą giria!

Jolantos megzta palaidinė, modifikuotas modelis – „Elisabeth Blouse„. Siūlai – Rosarios4 Odemira 15, sagos – Union Knopf.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00