Sabai top

Dalia vieną savo megztuką yra pavadinusi V. Palčinskaitės žodžiais „Aš vejuosi vasarą”. Šie žodžiai galėtų labai sėkmingai būti ir mano viso šio sezono mezgimo moto. Tiek metų ignoravusi vasarinius mezginius, aš, toks jausmas, lyg atsibudau iš gilaus, ilgai trukusio žiemos miego ir pagaliau supratau, kad daug smagiau vasarą vilkėti savo megzta palaidine nei kokia eiline maike iš parduotuvės ar marškinėliais, kuriuos po kiekvieno skalbimo (o vasarą jis nuolatinis) reikia lyginti. Tai vejuosi dabar vasarą už visus praėjusius metus ir pirmą birželio mėnesį jau demonstruoju antrą (!!!) šiais metais vasarinę palaidinę po entrelac eksperimentų (o numegztas turiu jau penkias, jei priskaičiuosiu vieną dukrai, ir mezgu šeštą).

Šį topą nusižiūrėjau nuo Jurgitos, kuri Instagrame parodė tik išleistą modelį, paskui jau mezgamą, tai kaip atlaikysi??? Kad daugmaž pataikyčiau į modelio tankumą (daugelis net vasarinių modelių prašo gana storo siūlo) pasirinkau jau pažįstamą Trio siūlą ir sudėjau tos pačios spalvos storesnį su plonesniu, kad komfortabiliai megzčiau trečio numerio virbalais.

Neturėjau progos su Jurgita aptarti šio modelio (ji jau turi abi versijas, stulpelinę ir lygią), tai sprendžiau tik iš modelio nuotraukų ir tikėjausi, jog kaklo laivelio iškirptė bus kažkaip gudriai apžaista, kad priekis skirtųsi nuo nugaros. Deja, aprašyme kaklas abiems dalims buvo vienodas, tai aš jį truputį „pasitobulinau” nuo savęs, nes siaubingai nemėgstu priekio be iškirptės. Nugarinę dalį po kaklo mezgiau keliom eilėm ilgesnę (tą skaičių atėmiau iš priekio), kad iškirptė nors kiek svirtų priekio link.

Pati megzta medžiaga patiko labai – truputį puošni, idealiai krentanti, bet neaptempianti ir pakankamai vėsi net karštą dieną.

Nuotraukas darė Kristė kaime ir ta su vyšnios kauliuku, spėju, yra tylus jos kerštas man už praeitų metų jos nuotraukas su palaidine iš to pačio siūlo su tom pačiom vyšniom (tik jos buvo ne birželio pradžioje 😉 ), o kita – su pūkuotu įnamiu, kurį tam savaitgaliui mums patikėjo Karolis 🙂 .

Palaidinė megzta iš Trio 1 ir Trio 2 (Navy), modelis – „Sabai Top„.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00