Žalia pora

Turbūt sutiksite, kad jei reikėtų greitai pasakyti pirmą spalvinę asociaciją su vasara, didžioji dalis šį sezoną įvardintų kaip žalią. Todėl ir pradedam vasarinį MZ dienoraštį labai žaliu įrašu 🙂 . O kad kojinės megztos pavasarį, nesunku atpėti iš labai gaivių ir šviežių atspalvių – tokie būna tik pačioje žalio sezono pradžioje. Norim ar ne, gamta, kaip visa mus supanti aplinka, yra labai stipriai įtaką daranti visoms gyvenimo sritims ir mezgimas, kaip kūrybinis procesas, yra greičiau taisyklė nei išimtis.

Visiems turbūt yra labai smagu, kai tavo koks nors darbas įkvepia kitą žmogų – kaip ir natūralus idėjų pumpuravimosi procesas, bet labai malonu jaustis jo dalimi 🙂 . Inga, atsiuntusi savo smagių spalvingų kojinių nuotraukas rašo, kad idėją joms pasufleravo mano paskutinė Westknits Year of Socks 2023 gruodžio mėnesio pora „Pierre Socks„, numegzta iš melsvų ir žalių kojininių siūlų galiukų. „Norėjosi nusimegzti sau kažką panašaus 🙂 , štai kas gavosi.

Belaukiant bundančios ir sužaliuojančios gamtos, susirinkau visus žalius kojinių siūlų likučius.
Mezgime  iš likučių patyriau didelį malonumą ieškoti spalvinių derinių,  Daugiausia buvo Opal firmos siūlai.”

Inga numezgė kojines porai. Vyriška santūresnė, iš žaliomis spalvomis dryžuoto kamuoliuko, tik pridėjus kitos spalvos kulną, o moteriškos poros mezgime jau kūrybinės srovės veržliai tekėjo srauniais upeliukais – spalvos, tekstūros, margumai, raštai, visas sprogstantis pavasariškas gaivalas.

Ingos Kvedaravičienės megztos kojinės, nuotraukos ir laiškas. Siūlų visų atspėti aš nesiryšiu, kaip autorė minėjo, didžioji dalis yra Opal keturgijai. Vyriškos kojinės megztos iš Grundl Hot Socks Madena 2 su Opal 4-ply 5193 kulnu.

1 komentaras apie “Žalia pora”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00