Dalios pledas

Dalia visada labiau mėgo didelius projektus nei mažus. Pavieniai siūlų kamuoliukai jei ir šnibždėjo kartais ką nors, tai nelabai artikuliuotai, o pakuotės šaukė garsiai apie būsimus megztinius ar sukneles.

Megztinių Dalia megzti nenustojo, kaip ir neatsisakė ir smulkių daiktų – kartais raštą išbandyti smalsu, kartais siūlą, o ir plikų galvų, šalančių kojų bei rankų su kalėdinėmis (ir ne tik) dovanomis niekas neatšaukė. Bet pastaraisiais metais stebim dar vienos rūšies (ir rimtai grandiozinės) mezginių gausą ant Dalios virbalų – tai pledai 🙂 . Iš pradžių ji turėjo tikslą numegzti po vieną visiems vaikams, visi buvo laimingi ir patenkinti. Ir visai nebūtinai to vieno ir tesinorėjo, ir ne tik vaikams…

Šalutinis šios krypties efektas – be grožio, praktiškumo ir šilumos – yra nemenkos atsargų sąnaudos. Čia jau viena pakuote neapsiribosi 😉 .

Pledus Dalia ir nėrė, ir mezgė (visus skirtingai), šis naujausias demonstruoja jos seną susižavėjimą autorine technika, kai mezgama vienu siūlu vienu metu ir į akį ne ant virbalo, o viena eile žemiau. Technika, kaip galite suprasti iš trumpo pristatymo, yra negreita, švelniai tariant. Vienu metu Dalia, ko ir reikėjo tikėtis, pasijuto juodoje skylėje – mezgi, mezgi ir vis vietoj. Aš tokiais atvejais sau palengvinu šitą etapą skaičiuodama sumegztus kamuoliukus, o ne mezginio progresą, kuris tam tikru metu, atrodo, nejuda nei per vieną centimetrą.

Koks procesas kartais klampus būna, visi turi pabaigą 🙂 . Ir šio pabaiga – šiltas, labai mielos purios tekstūros dvipusis pledas. Abu siūlai yra pakankamai ploni, bet dvigubame rašte jie įgauna papildomos apimties. Vienas siūlų yra kojininis Delight, keičiantis spalvas horizontaliomis juostomis. Raštas tuo tarpu suskaido mezginį vertikalėmis, sukurdamas gražų ritmų žaidimą. Ir spalvotą ryškų šiltų spalvų siūlą šalia parinktas pilkas tvidas ir paryškina, ir prigesina.

Pats mezginys pakankamai ryškus ir garsus, siūlai spalvingi, tai kraštas užbaigtas švariu ir kukliu I-cord rėmeliu.

Dalios Liepuonienės megztas pledas iš Drops Delight 13 kartu su Rowan Scottish Tweed 7.

4 komentarai apie “Dalios pledas”

  1. Koks gražumas…tiesiog virusas,kuris cypdamas artinasi, kaskart vis labiau gundo..
    Dalios pledai užkrečiantys grožiu,žavu.

    Atsakyti
  2. Pritariu minčiai apie virusą. Labai viliojantis reikalas, kai visi dideli ir nebežinai kuo pradžiuginti. Net seilė tysta žiūrint į Dalios kūrinius.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00