Pereinamų spalvų entrelac skaros

Nelabai ką turiu pridurti prie šių nuostabių mezginių – mintis, kad entrelac tehnika ir pereinamų spalvų siūlai yra dangaus skirti vienas kitam nėra nei nauja, nei mano, bet faktas neužginčijamas. Kol atidžiai nepradedi sekti spalvinių perėjimų, atrodo, kad visi gabaliukai yra tam tikrų spalvų, kad siūlo perėjimai idealiai pritaikyti mezgamai formai, realybėje – tokie efektai pasidaro savaime…

Šios efektingos skaros numegztos iš ploniausios viengijės pereinamų spalvų estiškos vilnos, kurias ponia Jūratė pirko tuo tamsiu parduotuvės (ir pasaulio) gyvenimo laiku, kai dėl pandemijos viskas buvo uždaryta ir spalvas teko rinktis kalbant ir fotografuojant. Netaisyklingų formų entrelac technikoje, kuria numegztos abi skaros, naudojami du skirtingų atspalvių siūlai, kad išmegztos formos kuo efektingiau matytųsi – vienu mezgame vieną juostą, kitu – kitą, ir taip pakaitom.

Visi mes suprantam, ką reiškia dvi šalia sudėtos pereinamų spalvų sruogos – nežinau tokio aiškiaregio, kuris galėtų numatyti galutinį rezultatą – jį nulems atsitiktinumas: kuri spalvinė vienos sruogos atkarpa atsiras mezginyje šalia kitos. Iš esmės, ar pats dedi, ar kitas tau sukrauna – perki tą pačią katę maiše 😉 .

Gera žinia ta, kad kurią sruogo iš to maišo betrauksi, ir ką su kuo sukombinuosi, viskas bus gražu – aš bent nemačiau ir negirdėjau nei vieno nepasisekusio varianto. Gali susiplanuoti derinius ir sėkmingai juos supainioti 🙂 .

Skaros yra plonos, bet ne skystos (ripsas savo vaidmenį atlieka be priekaištų), nešioti jas – vienas malonumas ir labai komfortabili šiluma. Ir tikrai garantuotas visų aplinkinių dėmesys 🙂 .

Jūratės Tamošauskienės megztos skaros iš skirtingų Aade Long 8/1 artistic spalvynų.

3 komentarai apie “Pereinamų spalvų entrelac skaros”

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00