Viens, du, trys

Isager Spinni su moheriu yra nuostabus derinys bet kokiam mezginiui – tiek rimtam rūbui, tiek aksesuarams. Tik jei moherio tiek pirštinėms, tiek kepurei tereikia vieno kamuoliuko, Spinni sruoga yra didelė… Tai kažkaip taip savaime ir gaunasi, kad atėjęs pirkti siūlų vienam daikteliui, pagalvoji, ką čia reiks po to su tuo likučiu daryti, nusiperki gražią gamą pereinamų spalvų moherio tiek metrų, kad užtektų visiems šešiems šimtams vilnos metrų ir vietoj kepurės turi… pilną komplektą: skarą, pirštines ir kepurę 🙂 .

Aš, tiesą sakant, nebūčiau tokia tikra, kad man tų 600 metrų užtektų visiems trims daiktams, bet Aušra turi supergalią apsieiti su neįtikėtinai mažu siūlu kiekiu. Ir ne, ji nemezga nei skystai, nei ankštai 😉 . Kas tokių stebuklingų savybių neturite, turėkite galvoje, kad pradėjus plėstis gali tekti prisidurti antrą sruogą Spinni (su visais iš to išplaukiančiais priedais), bet nėra jokio likusio siūlo, kuris neatvertų naujų projektų horizontų – gali būti, kad jūs turėsite komplektą su dar daugiau dalių 😉 .

Savo subtiliam ir moteriškam komplektui Aušra naudojo vienos spalvos vilną, derindama prie jos skirtingų, bet tarpusavyje derančių ir švelniai pereinančių, spalvų moherį. Kepurė ir pirštinės yra turi skirtingus pūkuotus priedus, bet viską labai dailiai apjungia marga skara 🙂 .

Aušros Svarauskienės megztas komplektas ir nuotraukos. Skaros modelis – „Deck the Shoulders„, pirštinių – „Peacock” ir „Handcraft” knygos. Siūlai – Isager Spinni 7S kartu su Isager Silk Mohair 62, 69, 0E.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00